Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aramızda fazla gün yok, bende 38+2 yim ve cuma günü 37+5 de gitmiştim doktora o zaman 3100 gramdı.ben gayet iyi derken doktor boyu posu yerinde ama kilosu daha iyi olabilirdi dedi, ama hiç takmıyorum 3 kilo olmuş ya buna da şükür.bende cumartesi sezeryan olcamm bebeğim dönmediği için. ama kilo o kadar önemli mi yaa. bak burda @FITIFITICAN arkadaşımızda sana benzer bi olayla karşılaştı kilo almadığı için sezeryan oldu cumartesi günü.sağlıklı bebeği şükür,küçük ama beslenince büyür.

Canim bebeginin kilosu cok normal sakin kanma baska bi doktora gozukmeni tavsiye ederim bana da her seferde sezeryani hatirlatan bi doktorum vardi ben degistirdim maalesef bazi doktorlar sezeryana cok meyilli

eşim üzüldüğümü anlayınca aramış sanırım ..annemler aradı dedi ama bilmiyorum... ptesi filan geleceklermiş kv...bnde geçen hafta işe giderken zorlandım aile hekiminden rapor aldm. ama 2 gündür erkenden kallıyorum hiç gece uyku yok zaten saabahlarıda bi ıuyuyasım geliyorki hiç sorma... bende mide yanmalaro çok fena hamileligmde hiç kusmadm boğazıma sürekli acı su geliyor safra suyu çıkıo geceleri uyurken...allah hepimizin yardımcısı olsun ....çoğu bitti azı kaldı hayrlı vakitlerde doğumumuz olsn inşlaah

Problem olsaydi devlet hastanesinde de soylerlerdi bunu. Benim de 37+larda 2800 dedi ama aksina bu haftadan sonra hizli alir dedi kolay bi normal dogum olcak dedi. Ozel hastaneler sezeryana cok merakli. Bak uyuzcanin anlattigi arkadas sezeryana girince doktor daha sonra ameliyat bitince 3 cm de acikligin olmus demisler. Bence normal dogum istiyosan devlete guven.

Icimde bi his var bugün yarin dogurcakmisim gibi tuhafim

O bugun yarin hissi bende 1 haftadir var hic bisey olmuyo ama. :) kiz dur acele etme bisey kalmadi zaten. Iyi ce toplasin kendini bebis icerde. Tamam zorlaniyoruz artik ama kalan zamanlarin tadini cikar. Sonra uykusuz herr geceee:)

O bugun yarin hissi bende 1 haftadir var hic bisey olmuyo ama. :) kiz dur acele etme bisey kalmadi zaten. Iyi ce toplasin kendini bebis icerde. Tamam zorlaniyoruz artik ama kalan zamanlarin tadini cikar. Sonra uykusuz herr geceee:)
Ben aslinda boyle bi insan degildim ya sürekli gelip gidip dogur artik kac gunun var soyle boyle strese sokuyolar beni

Ben aslinda boyle bi insan degildim ya sürekli gelip gidip dogur artik kac gunun var soyle boyle strese sokuyolar beni

Soranlara 2 haftam var de. Kendinide oyle sartlandir. Tabiki 2 haftadan once supriz olabilirde olmayabilirde. Su an anne karninda kaldigi tek bir gun yogun bakimda 1 gune es deger. Evet son zamanlar daha zor geciyor ama icimizde kalacak hali yok. Elbet cikacaklar. Bak biraz kasim annelerini oku sabahlara kadar bebek memelerinde isyandalar. :))

Aslinda bundan iki hafta once doktor bana az zamanin kalmis bebek dogum kanalina girmis surekli yatacaksin dedi bende herkese her an olabilir dedim dogumda olmadi o yuzden simdi 21 araliga kadar basimin etini yiycekler

Aslinda bundan iki hafta once doktor bana az zamanin kalmis bebek dogum kanalina girmis surekli yatacaksin dedi bende herkese her an olabilir dedim dogumda olmadi o yuzden simdi 21 araliga kadar basimin etini yiycekler

Takma canim. Siparis mi bu gunuyle gelsin. Soranlara daha erken de gitsin.

Kizlar ya bi kac gundur hic olmayan akinti basladi.bugun artti iyice.yapiskanimsi seffaf bisi.endiselendim.boyle bisi yasayan var mi yaa

37+5 de 2900 dü ama -+300 makineye göre oynar mış bence gayet normal haftaya kilo almazsa düşünursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…