Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slmm kızlar Eva'mla çok iyiyiz çok şükür bugün babası doktora götürdü kızımı küçük olmasına rağmen hiç bi problem yokmuş çok şükür. Benim kız gececi buarada gündüz be yapsak uyanmıyo ama gece de uyumuyo :) biliyosunuz ben epudral oldum eğer sezeryan olacaksanız epudrali öneririm yani genelde uyutuyorlarmış uyşturmuyorlarmış uyanır uyanmaz acıyı hissediyormuşsun ben öğlen 1 gibi ameliyattan çıktım akşam 9 a kadar hiç bişey hissetmedim sonrasında ağrı kesiciler falan o geceyi iyi geçirdim benim ağrılar eve çıkınca başladı ama o ilk zamanları hissetmediğim için çok da kötü olmadım ama keşke normal olsaydı diyorum normal yapanlar 2-3 saate ayaklanmışlardı ben hala iki büklüm geziyorum bebeği emzirme dışında hiç bi iş yapamıyorum buarada doğuma girdiğimde 3 cm açılmam varmış ameliyatta söyledi doktor bence ben normal de yapabilirdim

Ayy niye beklememiş doktor ne güzel normal yapardın ya. Olsun ama sen ve bebeğin iyi olsunda gerisi önemli değil. Ne güzel yaaa bende istiyorum bendee
Slmm kızlar Eva'mla çok iyiyiz çok şükür bugün babası doktora götürdü kızımı küçük olmasına rağmen hiç bi problem yokmuş çok şükür. Benim kız gececi buarada gündüz be yapsak uyanmıyo ama gece de uyumuyo :) biliyosunuz ben epudral oldum eğer sezeryan olacaksanız epudrali öneririm yani genelde uyutuyorlarmış uyşturmuyorlarmış uyanır uyanmaz acıyı hissediyormuşsun ben öğlen 1 gibi ameliyattan çıktım akşam 9 a kadar hiç bişey hissetmedim sonrasında ağrı kesiciler falan o geceyi iyi geçirdim benim ağrılar eve çıkınca başladı ama o ilk zamanları hissetmediğim için çok da kötü olmadım ama keşke normal olsaydı diyorum normal yapanlar 2-3 saate ayaklanmışlardı ben hala iki büklüm geziyorum bebeği emzirme dışında hiç bi iş yapamıyorum buarada doğuma girdiğimde 3 cm açılmam varmış ameliyatta söyledi doktor bence ben normal de yapabilirdim

Bu kadar çektiğin cileden sonra mükafat ne güzel duygulandim(((banada cok sey dedi doktor odur budur şudur ama Rabbim en buyuk ins bebesinle mutlu guzel huzurlu olursun

selamm hatunlarr ben geldimm nasılsınız bakimm ne var ne yokk
Biz iyiyiz canım sen nasılsın bebiş nasıl.ben doğurmayı bekliyorum artık az kaldı günün bitmesine ama tık yok.
iyiyiz bizde canım çok sağol... takvimine baktım 9 gün var diyor o 9 günde ne olacağı hiç belli olmuyor vallahayırlısı olsun:)

Ay maşallah diyelim size , bak kortuğun gibi çıkmadı evamızda çok şükürr iyi. Bol bol emzir sarılık olmasın canım.kısmetinde sezeryan varmış.darısı bize bol bol dua et bizlere

iyiyiz bizde canım çok sağol... takvimine baktım 9 gün var diyor o 9 günde ne olacağı hiç belli olmuyor vallahayırlısı olsun:)​
Ben çok relax sanki hiç doğurmuycam.hamileliği çok sevdik biz.

çok sevndim canım ya sağlıkla mutlulukla büyüsün bebişin inşAllah bizim Eymen imiz de öyle valla gündüz ne yapsam etsem uyandıramıyorum ama gece de onunla geçiyor napalım

iyiyiz bizde canım çok sağol... takvimine baktım 9 gün var diyor o 9 günde ne olacağı hiç belli olmuyor vallahayırlısı olsun:)
Ben çok relax sanki hiç doğurmuycam.hamileliği çok sevdik biz.
ben de sanki şimdiden hamişliğimi özlemeye başladım gibii

Ayy niye beklememiş doktor ne güzel normal yapardın ya. Olsun ama sen ve bebeğin iyi olsunda gerisi önemli değil. Ne güzel yaaa bende istiyorum bendee
Kız dur şurda kaç gün kaldı dayan birazcık daha. sanada ameliyatta doktor 4 cm açılman var derse sende dur kesme ıkıncam de

Kız dur şurda kaç gün kaldı dayan birazcık daha. sanada ameliyatta doktor 4 cm açılman var derse sende dur kesme ıkıncam de
hehehhe derim valaaa,yapmaa etmeee kesmeee bende tam doğuma giderken dönermiş,doğumdan sonra söylüyomuş doktor son anda döndü diyee

hehehhe derim valaaa,yapmaa etmeee kesmeee bende tam doğuma giderken dönermiş,doğumdan sonra söylüyomuş doktor son anda döndü diyee
Benimkini kestikten sonra söyledi önce dese deneyelim derdim buarada açılma sancısız olmuştu

Ahh ahh niye öyle yaptı doktor belki bi bildiği vardır. Eva nasıl annesi iyi mi oyy ne güzel kokar şimdi o
Benimkini kestikten sonra söyledi önce dese deneyelim derdim buarada açılma sancısız olmuştu​

Kizlar yaa bebegi hastaneden neyle getircez eve gercekten?ben puset aldim icine de minder o olur dimi.illa portbebemi lazim.biz 1saat yol gelcez de
Valla ben pusette yasıycam zaten pusetlerun dızaynı bebegın anne karnındaki duruşu gibi .. Haazaten bahtanıyeye sarılı olur .. Ayrıca port bebe falan kalabalık yapmaya hiç gerek yok dıye düşünüyorum
. Canım yaa eva biraz korkuttu anne karnında ama masallah cok sevindim iyî olmanıza .. Guzel haberler almak cok mutlu etti beni

Iyi canım çok şükür çok küçük ama çok tatlı eşime benzetiyorlar ama değişirmiş bakalım

Canım eva diilde benim doktor korkuttu bence cumaya kontrolüm var gidip hesap soracam tam kesip 3 cm açık var ne demek çok gıcık oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…