Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hiç takma kafana canımm,bak eşinde senden yana zaten, onlar için huzurunuz bozulmasınn aynen öle vermee

Ya aslında Bende takmak istemiyorum ama biraz sorumluyum yatmak zorunda kalıyorum ayakta duramıyorum herkes bugün yarın doğumumu bekliyo baskı uygulanmış gibi hissediyorum doğur artık ne zaman doğuracaksın geriyo bu laflar beni çok sikildim :-(

doğurursun allahın izniylee,ama böle kafana takman seni de bebeği de strese sokar

Haklisin ama elimde değil işte bu haftada kendiliğinden sancısı gelip bi anda doğuma gidenler var hemde sağlığında da bi sıkıntı olmaz Allahın izniyle inşallah bende öyle olurum

Haklisin ama elimde değil işte bu haftada kendiliğinden sancısı gelip bi anda doğuma gidenler var hemde sağlığında da bi sıkıntı olmaz Allahın izniyle inşallah bende öyle olurum
bak burda sürekli yazan @meltem1052 arkadaşımız var normalde 21 aralıkdı dnormalde doğumu bu çarşambaydı sanırım kontrol diye gitti 4 cm açılması var birden doğumu oldu.o yüzden o kadar üstünde durma birden oluyo bu doğurma olayı

Kizlaaaarrr doğurdum ulennnn Rabbimiz e şükurler olsunn :) şimdi hastanedeyim :) oglusum yanımda :) erken geldi bnm yaramaz minigim çok coooookkk güzel bi duygu yaa darisi başınıza
Hayırlı olsun canım bende cok sevindim benimde doğumum 21 aralık görünüyo acaba bu erken gelmeleri doktorlar neye bagliyo canım elimizde olan birşeyse bende bebegimee kavuşmak istiyorum şimdi ya :-(

Kızlar çatı muayenesi oldum dr eldiven giyerken başladım ağlamaya ama hiç korkulacak bisey değilmiş
1.5 cm açılma varmış rahim ağzı incelmiş bekliyoruz bakalım
dr normal yapabilirsin hiç sorun yok ama açılmaya bakmak için sık sık ebeler çatı muayenesi yapacak bilgin olsun dedi eğer yapamam dersen simdiden söyle boşa acı çekme dedi bende denemek istiyorum dedim

İyiyiz anniş sen nasılsın
selamm hatunlarr ben geldimm nasılsınız bakimm ne var ne yokk

R@uyuzcan alemsin kuzum.ben de gobek capini hesapliyamiyom hep kapilara carpiyom virajlari alamiyom.
abc3 canim ne guzel acilma baslamis.bakalim ben napcam
L likear canim benim de 23aralik sikayetler cokkm ama belirti yok daha kanala inme disinda.beklicez mecburr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…