Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ay kiyamam yaa bizimkide nasıl gelecegini düşünüyor bide düşün sivastan :)
Her aradigimda panikle acıyor teli

Anam dogurdun mu sen :) gozun aydin bitanem rabbim dertlerini gostermesin insallah darisi bizim basimiza.

Ay kiyamam yaa bizimkide nasıl gelecegini düşünüyor bide düşün sivastan :)
Her aradigimda panikle acıyor teli
Benimki bile böyleyse sizinkileri zaten düşünemıyorum . Tatlım bizdeki sıkıntı eşimle birbirimizden başka aileden kimsemiz yok Ankara'da .. Candan bi dostum da yok burada ben yalnızım dıye üzülüyor :) anneciğim gelecek ama son zamanlar gelsin ki bebişle daha cok ihtiyacım olacak dıye erken çağırmıyorum .. Planımız doguma 4-5 gun kala annemi çağırmak :) ne zaman gelecek Bebiş belli değil gerçi

Çok zor canımm. Rabbim bi daha göstermesin. İnşallah bu daha hamiş olursak ret geçer. Bu seferde sizin rahat benim bulantılı geçermiş aboo
Beş ay çıkardım ben canm yaa
bide düşük tehlikem vardi devamlı yattım bakıma muhtaç gibiydim cokk zor hamileligimin 3-4aydir yasiyabiliyorum

Canim gunaydinn
Gunumuz kutlu olsun :)
Ben de evdeyim bugun.cocuklar olmadan anlamsiz oluyomus
Benim de ilk hediyem selpak mendil, kullanilmis toja ce yun patikti♥♥♥
Ne kadar masum♥
Aynen kuzum ya ilk gördüklerinde bizimkiler hediyen bu mu demişlerdi ama benim için altına değişmez :) kuzum bu sene de böyle geçsin bizim hediyeler yolda hatta dünyanın en güzel hediyeleri onlar

Bu
Çok zor canımm. Rabbim bi daha göstermesin. İnşallah bu daha hamiş olursak ret geçer. Bu seferde sizin rahat benim bulantılı geçermiş aboo
Ayy Allah korusun cidden çok zor karnım aç diye ağlıyordum ama yinede yiyemiyordum devamli serumla besleniyordum
bide lekelenmem oluyordu yataktan bi.wc için zar zor kalkiyordum

Bu

Ayy Allah korusun cidden çok zor karnım aç diye ağlıyordum ama yinede yiyemiyordum devamli serumla besleniyordum
bide lekelenmem oluyordu yataktan bi.wc için zar zor kalkiyordum
yani birde psikolojini düşün her an bişi olacakmış gibi düşünmekden alıkoyamaz insan kendini,ama bak sana bağlanmışş bu zmaana kadar seninle geldi bebeğin,daha güzel ne olabilir

Ayy markete gidicem nasıl usenıyorum . Sıcacık evden , koltuğumdan ayrılamıuorum ...

Walla kar sogugu dilegim. Atkini bereni sar oyle cik. Ablama geldim smdi tekrar cikicaz sogukta yurumek daha iyi kalori yakar hem vucut kendini isitmaya calistikca extra enerji harciyor. Daha da soguyacakmis havalar. Biktim walla bu ankaranin kuru sogugundan. Istanbulumu ozledim

. Ayy gittim geldim gercekten kar soğuğu resmen .. Off bende özledim yaa Gebze'de bnm ailemde , eşiminde Denizli oralarım daha ii havası hiç soğukta çıkmayı sevmem dışarı bide Ankara'nın gece gündüz farkı cok

Aynen oralarda denize yakin en azindan nemli boyle kuru soguk degil simdi gunduz boyleyse ben bu geceyi dusunemiyorum bebisler usumez insallah. Artik kombiyi son derecede yakicaz napahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…