Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sona yaklasiyoruz ya bende de ödem basladi artik ayaklarim sismis dun farkettim burnunu zaten taniyamiyorum memeler benden bagimsiz birer birey oldu onlarada kimlik cikarticam.
aynen artık şişmemiz çok normall,allahdan baoln gibi olmadık yaa tombul tombull
heheeh :).aksam esimde dio gülüm buu catlaklar düzelicek dimi diye benimde ayaklarim ve ellerimde hafif sismeler var artık yüzüklerimi cikarticam daha da sisermis çıkmaz eline oturur diolar kızlar tuzsuz yemeye bakın dahada şişmeyelim

aynen bende takmıyorum pek,zor çıkıyo çünküü, bende dün eşime bak taa burdan bi çizgi geliyo aşağıya kadar devam ediyo diyom o da çatlakları diyom sanıyo sen birde göbeğinin altını görsen harita gibi diyo bana yaa sürekli soruyorum rahatsız ediyo mu seni diye,kzııyo niye rahatsız etsin senin elinde olan bişi değil diyo da az rajhatlıyomm,birde benim hala mor mor yaa ne zaman görünmez renge dönüşeceklerrr

kokrma kuzumm er yada geç olacak zaten bu durumm, kendini korkutupda psikolojini bozma,herşey iyi gidecek diye düşünn,rabbim kolaylığı verir inşallahh

Panigim valla hayirlisiyla biteydi su surecc
Ben baslarda 2ay kustum serumlarla yattim hep allahum frlaketti.ayaga kalkinca dusuyidum.tuvaletw bile esim annem babam goturdu.ayy hatirlamak bile istemiyirum
Hatta inanmicaksiniz.ben hamile oldufumu yebi ogrenmistim tatile cikmistik.iyiydim daha.otelde hep fikrimin ince gulu caliyodu.orda fenalsmaya baslamistim.gecen gun aylar sonra o sarkiyi duydum basladim ogurmeye.saka gibi:) nasil kosullanmisim.i donemdeki hersey kusmayi hatirlatiyoo

Ben hic sismedim.ilginc.kilo da takildi kaldi.dr simdiye kadar olmadin olmazsin odem diyo bilemedimm

bitecek inşallh,az kaldıı ayy ciddi misin yaaaa nasıl kaldıysa aklındaaa bana herşey seni hatırlatıyorr

bitecek inşallh,az kaldıı ayy ciddi misin yaaaa nasıl kaldıysa aklındaaa bana herşey seni hatırlatıyorr
Cok agir atlaattim sirma canim o donemde kullandigim nevresimler kokular kiyafetler hatta tam o siralar soma faciasi olmustu hrp yatarak tv izliyodum o haberleri gormek bile ben niye bu kadar korktum saniyosunuzz cok kotuydu ilk baslarim surekli tansiyon dusuklugunden bayiliyodum

Kiz ben 3 senedir tuzu hayatimdan cikardim ztn kullanmiyorum. Ben bile sistiysem dusun

Cok agir gecirmissin canim sen. Neyse ki bitti atlattin. Bida yapcan mi cocuk?

Esim kotuyum diye gidip rapor almis.carsamba persembede okul tatil.bi cuma gitcem sonra 1hafta daha gitcem sonra izinnnn..ayy bittiiii

amannn iyi ki geçmiş yaaa,insan ne kadar dayanabilirdi öle bayılmaya,kusmayaa

Cok agir gecirmissin canim sen. Neyse ki bitti atlattin. Bida yapcan mi cocuk?
gercekten cok kotuydu duygu.psikolojim bozulmustu.evin heryerine kusmustum.ay yazik esim psikologa goturmustu.resnen pisman olmustum hamile kaldigima.
Suanda hiccc dusunmuyom kuzum Bi daha...iyi bile toparlandim sukur.acik tirsak kaldim o kaaaa

gercekten cok kotuydu duygu.psikolojim bozulmustu.evin heryerine kusmustum.ay yazik esim psikologa goturmustu.resnen pisman olmustum hamile kaldigima.
Suanda hiccc dusunmuyom kuzum Bi daha...iyi bile toparlandim sukur.acik tirsak kaldim o kaaaa

Ama her hamilelikte farklida olabiliyormus. Benim bi kiz arkadasim ilk hamileliginde tuvalete yetisene kdr antrenin duvarlarina kustugunu soylemisti ikincisinde hic mide bulantisi bile yasamamis. Walla ben hamileligimde 2 defa yasadim sadece resmen bi tanesinde midem agzimdan cikicak sandim mide de bisey kalmadi hala oguruyordum klozetin basinda oturdum oyle. Cok zor Cennet cidden analarin ayaklarinin altindaymis...

Dusun ben senin o yasadigini 2ay yasadim.
Oyle diyolar da ne bilim bi daha cesaret edevilir miyim.bi de dusun dogum ani da zor gecerse tobe ederim heralde

Evet ya benim morluklar kahve rengine döndü yavas yav as iyi oluo galiba. Bnm kocisde acaba çocuk çıktıktan sonra kırışık mi olur ardından o da dio.olur öyle die amaa beni sinir ettikten sonra söylüyor, ikinci cocuguda kısmet ederse Rabbimiz estetik olurum diom gülüyor veee 10 a kadar yolumuz var gülüm dio saskin

10 muuu vuuuuuuuuu bende hangi doğum olacaksa ona göre korseyi ne zaman takabileceğimi sorcam,takimde vucüt eski haline dönsün yaaa

Kızlar dana gibi 12ye kadar uyudum .. Ama gece 7 kez falan wc kalktım evet saydım :) Bu arada 2 öğretmenimiz var aramışsa sanırım bu özel gününüzü kutlarım canlar ... Haa bide @FITIFITICAN instagramda resmini gördüm kım burnun kocaman dediyse halt yemiş masallah cok guzel görünüyorsun .. Aklıma gelenleri topluca yazıyım .. Su emzirme atleti muhabbetı için . Ben gecenlerde hm'den atlet almıştım atlet bady gibi cok rahat hem uzun hem kumaşı cok guzel hemde 10 tl . Ve denedim :) emzirirken rahat olur mu dıye önden asagı hop göğüs altına cok da ıyı ınıyo . Saçma sapan emzirme atleti alacağıma eksiğim oyle tamamladım aklınızda olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…