Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Darısı başımıza kuzum yaa ne güzelsiniz öyle zamanla ablası bebeğe aşılır her şey daha da güzel olur mutluluğunuz hiç bozulmasın bebişi kokla yerime

Ii geceler canlarım bugün hiç giremedim tüm gün yattım grip fena yaptı beni akşam da düğüne gittim hasta ve süslüyüm buara :) gece 3-4 defa üst değiştiriyorum bi geçemedi ateşim gribim

Ii geceler canlarım bugün hiç giremedim tüm gün yattım grip fena yaptı beni akşam da düğüne gittim hasta ve süslüyüm buara :) gece 3-4 defa üst değiştiriyorum bi geçemedi ateşim gribim
hasta halinle iyi gitmişsin masallah sana canım . ateş grip ikilisi kötü olmus bi an önce atlat inşallah

Bir de bebek kanala giriyo sanırım yürürken altta hep batma oluyo adım atamıyorum böyle olanların çoğuna doktor kanala girdiğini söylemiş
evet canım cok kişiden o sebepten olayı oldugunu duydu .. benımde aynen bıcak atıyolar resmen.. bi aylıyorum milletin yanında yururken falan

evet canım cok kişiden o sebepten olayı oldugunu duydu .. benımde aynen bıcak atıyolar resmen.. bi aylıyorum milletin yanında yururken falan
Her ctesi kontrole gidiyorum bakalım haftaya belli olur söyler herhalde doktor. Buarada magnetlerimin bi kısmını yaptım bak fotosunu koyayım sence nasıl olmuş bir de kuşlarım var onların etiketi gelmedi henüz bi iki güne de onları yaparım

Eklentiler

• image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 60
kızlar bugun babamız ilk defa itiraf etti dogum stresine girmiş :) sebebide işteyken falan benım sancılanmam .. sancıdan sonra nekadar süre sonra dogum olacak dıyor .. işle evimiz arası biraz mesafa var yaklasık 25 km ve trafikte olan bir yol . dedim stres olma en kötü ihtimal taksıye atlar giderim öyle yapabılırmıyım bilemıyorum ama :) rahatlasın dıye soyledim .. kıyamam yaa benım rahat oldugumu gorunce biraz olsun rahatladı

Kizlar yurt disinda doktorlar dönmeyen bebegi disaridan boyle donduruyorlar. Bizim doktorlarimiz henuz pek bilmiyorlar bunu.
ayy ben izlerken içim fena oldu kadın guluyor . demek ki acı vermeyen bişi .. ama bebeğin kafasına falan baskı olsa falan korkarım ben .. yada bu yapılabılır bişiyse neden bizde yok ilginç

bayıldım canım masallah cok güzeller çok şık .. bu kumaslara bayılıyorum keske benımde el becerım olsaydı yada zamanında bi dikişe gitseydim diye iç geçirmıyor değilim .. bu arada bu kalpleri elinde mi diktin ?? bu tarz yaptıkların varsa paylas canım cok begenıyorum ben .. instagramda seninkiler tarzında cok begenıyordum

Maalesef ben dikmedim canım bunları english home dan almıştım yazın indirim varken 5 tanesi ipe diziliydi ben tek tek kestim isim ve kurdela yapıştırdım arkasına da mıknatıs taktım ya aslında hazır alacaktım instagramdan ama ben en az 60 tane alacaktım ne beğendiysem hep 8 lira ve üstüydü bana çok maliyetli olurdu ben bunları 2,5-3 liraya mal ettim

ee süper cok iyi düşünmüşsün oradan alıp böyle kullanmakla ,gayet de makul olmuş .. ellerine saglık

ee süper cok iyi düşünmüşsün oradan alıp böyle kullanmakla ,gayet de makul olmuş .. ellerine saglık
Saol canım buarada Bikaç taksiciden numara al sen ne olur ne olmaz ben aldım sonuçta aramızda 700 km var eşimle istese de yetişemez iş başa düşünce cesaret gelir hem merak etme

Saol canım buarada Bikaç taksiciden numara al sen ne olur ne olmaz ben aldım sonuçta aramızda 700 km var eşimle istese de yetişemez iş başa düşünce cesaret gelir hem merak etme
evet canım bende de kayıtlı taksi duragı yakında zaten .. bu arada bizde 1 ay gorunuyor artık zaman .. iki hafta sonra falan hastane cantalarını eşimin arabaya koyucaz. böyle bi durumda ben bide cantayla ugrasmayayım arabada hazır beklesin artık

ayy ben izlerken içim fena oldu kadın guluyor . demek ki acı vermeyen bişi .. ama bebeğin kafasına falan baskı olsa falan korkarım ben .. yada bu yapılabılır bişiyse neden bizde yok ilginç

Bizim doktorlar sezeryan manyagi cunku zarar veren bisi oldugunu sanmam. Bu yontemi duymustum daha once doktorlar yapiyo zaten sadece.Kiz okadar amniyon sivisindan baski mi hisseder bebis. Tuttu cevirdi walla

Az kaldii yaaa ayla nerelerde bu hatun bugun hic girmedi. Dogurdu mu ne?

Günaydınnn herkese hazırlıklara dalıp burayı ihmal ediyo gibiyiz :) bugün öğretmenler günü öğretmen annişlerin öğretmenler günü kutlu olsun. Benim için buruk oldu bu sene pıtırcıklarımdan ayrıyım die. Şuan mesleğe başladığımdaki ilk öğretmenler günü hediyem geldi aklıma mavi kullanılmış bi keçeli kalem kullanılmış bi Tokaya sarılmış çok duygulanmıştım canlarımı çok özledim yaaa

Kizlar yurt disinda doktorlar dönmeyen bebegi disaridan boyle donduruyorlar. Bizim doktorlarimiz henuz pek bilmiyorlar bunu.
evet canımm biz doktorumuza dedik döndürüyolar diye,evet öle bi yöntem var ama tehlilkeli,annenin iç organlarından zararına tutunda bebeğin bi yerinin çıkmasına kırılmasına kadar yol açabilir dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…