Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

anamm 1 gecede çıktın hemen eve demek,ne güzel canımmm yaaaaa yerim sizi kumrularrrrr bizi içinde kokla bebişi öp onu ne yaptın sen yaaa nasıl içtin o kadar şeyii bakk atlattın sıra bizede gelecek allahın izniylee, hepimizz çok mutlu olalaım inşallah tekrar gözünüz aydın yaaa

Çok geçmiş olsun canım iyi haberlerini duygu dan aldık.oh ne güzel bebişinle koyun koyunasın artık sıra bizde.bende artık kokusunu hissetmek istiyorum.kıskanıyorum kız seni.biran önce geçsin şu günler.kızın nasıl kıskançlık yaptımı peki.ağrıların en kısa zamanda geçer inşallah canım.artık vakit buldukça yazarsın bize.detayları bekliyoruz

biz iyiyiz @simaybgrcu hariç daha doğurmadıkk sen nasılsın bebiş nsıl annesii, kuzucuklar kıskançlık yapmıyo demii
teşekkür ederiz canımm iyi olmanıza sevindim benim kuzucuğum artık büyüdüğünü anladı kıskanmıyorlar çook şükür hem ablamızın kıskançlığı sevgisindenmiş boşuna dememişler seven kıskanır diyee ben de aynıyım ya ama benim kanama henüz durmadı hala dikiş yerlerinden kan akıp duruyor acaba neden ki doktor normal dedi ammaaa

bacım sezeryan değilmiydi seninki... niye ki kanaması acaba

oyyy amannn ne güzel yaaa,evin neşe doldu bebişlerlee alla alllaa hala kanıyo normal demişlerr inşallah geçer canım yaaa

oyyy amannn ne güzel yaaa,evin neşe doldu bebişlerlee alla alllaa hala kanıyo normal demişlerr inşallah geçer canım yaaa
aynen canım darısı başınıza inşallah
evet ya o gün yazdığımdan beri hala aynı.. işte size yazdığım gün doktora da gitmiştim normaldir, yani kirli kan orada birikmiş akıyor dedi amaa inşallah dediğin gibi hemen geçer

aminnn inşşallahh sabırsızlıkla bekliyorum bendee canım senin diğer çocuklarda mı sezeryandı,yani ilk sezeryan olan kaç kere daha olabliyo

evet canım sezeryandı ben de anlamadım gitti inşallah hemen düzelir
inşallahhh hemen düzelsin zaten... kuzenimde azcık akmıştı dikişlerdeee ama son çocuğunda olmuştu 3. numarada olmuştu sebebinide 2. veledi doğdu marttaa derken aradan vakit geçemden hamile kaldı sonraki yıl martta 3.numara doğuncaa işte o zamannn karın bağ dokusu çok iyileşmeden bir yılın içinde 2 gebelik yaşarcasına olunca sezeryanından sonra öyle kahvemsi bir kanımsı bir şey akmıştıı... seninde çocukların doğumu yakınmıydı acabaa... yani tamamen bağ dokusunun tutması ile ilgilidir.. ve erkenden geçer inşallahhh bacım.. acil şifalar

Napiyosunuz kizlaaarrr?
Ay ablamin tasinma isleri var bi kac gundur ona yardim ediyorum hafif hafif eģil kalk benimde isime geliyor hareket oluyor.

@FITIFITICAN canim kgsu normal gibi doktorun cok acele etmiyo mu? Plesenta yaslanmasi falan yok dimi? Boyle sorunun ne oldugunu bilmeden hadi hooop alalim olurmu ya? Baska bi dra gitsene yarin. En azindan icin rahatlar ayni seyi soylerse.

@simaybgrcu kuzum hosgeldin. Insallah bas agrisini cok cekmezsin miss kokuyordur o simdi ya cok kiskandim haberin olsun bende dogurucammm

selvboylum cnm benim kiz kardesimde kanama olmadi ama dikislerde? Nasil normalmis anlamadim? 1 ay sonra falan hafif bi enfeksiyon olmustu dr yorma kendini dedi temiz ve kuru tut dedi ama kanamayi anlamadim.

K keinetraene kuzum benimde 2 3 gundur acaip hareketli sanki icimde taklalar atiyo. Artik o hareket edincr benim surat büzüşüyo icimi tirmaliyo resmen. Yerimm onu ben yaaa ayy cikaralim artikta issiralim popolarini

birazcık öledirr allahhh oyuncaklara kadar karışıyolar canımm yandık desenee
aayy benimki fena ama hosuma da gitmıyor değil .
Bugün kimsecikler yok nerdesiniz kızlar.sıkıntıdan patlıycam
bugun sessiziz evet ... bizde bugun odasının rafını duvara takmamıstık .. bide cercevelerini falan astık oda cok güzel oldu artık pek bi işi kalmadı .. sonrasında da temizlik yaptık co şükür eşim sildi süpüürdu cok dua ettım , peşinden arkadsım geldi .. o gidince bakıyım bizim kızlar napıyo dedim .
ahh canım yaa cok da yıpratma uzme kendini ama ayla da demiş zaman olarak aranızda cok yok . kılo olarak da cok yok .. acaba içinizin rahat etmesi için bi baska dr.a daha mı gorunsen . .
ohh masallah kokla dur yavrunu .. o kadar kafeıne ne sen ne bebiş uyur zaten simayım :)

ayy kız hoşuna gitmez mii insanınn erkek oldukları için çok ilgilenmeleri beklenmez ama öle bişilere karışınca insan bi hoş oluyoo

ayy kız hoşuna gitmez mii insanınn erkek oldukları için çok ilgilenmeleri beklenmez ama öle bişilere karışınca insan bi hoş oluyoo
benım babamda cok ilgilidir ev esyası , giyim kusam .. ben bekarken de ondan cok alıskın oldugumda eger eşim böyle olmasaydı bpcalardım sanırım ... canım babaam her gun whatsappdan bebiş süsleri yollardı ilk zamanlar .. odasında emekleri cok sanslıyım bu konuda

Bende çıkmadım bugün buz gibi Ankara
ay canm sende mi kalacak kv
aynennn geçen yıl 1 hafta kış oldu ankaraaa oda aralığın ilk haftasııı.. şimdide korkuyommm kar buz tipi olurda nasıl gideriz doğuma diyeee.. amannn kasımda doğaydım çok iyiydi diye düşünüyom ya bakalım hayırlısı..

O kokuyu bekliyoruz dört gözle :)
Uyu sen canm kendine ve bebislere ii bak Rabbim bizede sagsaglim bebislerimizle eve gelebilmemizi nasip etsin

maşallahh babaya bak yaaa,vala zor bulunur canımm çok şanslısınn rabbim ayırmasın sizi

Dun gece elmadaģda yagmis kar. Dogurdugumiz gun yagmasa bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…