Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlarrrr bu da oğluşumuzun halısı, babamız illa böle olsun bebekken zaten anlamaz az büyüyüncede arabalarla oynar diyee böle seçti. başta pek hoşlanmamıştım ama oynaması için mantıklı geldi

Eklentiler

• BeFunky_SAM_5166.jpg.jpg
    694,5 KB · Görüntüleme: 49
Oyy cok guzel sipa buyucekte o halida trınnnn trınnn diye araba surucek

Walla zeynom ya cok cabuk gecti. Daha 4 aylikken besigi erken kurmussun diyodun bana

aynen sorma cnm nerden nerelere :) bizimde besik yaklasik bir ay oluyor kurulali hihi "agamda simdi gelir, pasamda simdi gelir" diye mirildanarak seviyorum ve bana besiginde agucuklar aldigni hayal ediyorum :)

cnm cnm iki tatli laf eder ve sen hemen yelkenleri indirirsin merak etme :)) erkekler öyle bir kabiliyete sahiplerki birde seni suclu cikartirlar, düsûnûrsûn acaba benmi özür dilesem haklimi ne :)

Ay çok güzel halı :) Bayildimmm

Tam oyun halısı babanız düşünceli aylacım .. Bizimkide şimdiden oyuncakları soyle olsun böyle olsun demeye basladı

Çok hoş bence hiç aklına gelmez böle birşey iyi düşünmüş eşin.güzel güzel arabalarıyla oynar

maşallah canım bebitoya tarihde süper yani. Hayırlısıyla seninde bebişini alacağın gün belli oldu.darısı bize.benimkide 10.12.14 de gelse ne güzel olur.

tşk canm..... bzmki iri bebek olunca normal doğum riskli oluyor birde bikaç olumsuz örneğe şaht oldum tırstım..spinal ollacağı için gün seçebildik..ameliyat hane filan girişi yapıldı.. tabi bi süprizle karşılaşmaksak eğer .... senin normal doğum tarihin sanırım 10 aralık dimi hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…