Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aminn.

Nasıl oluru var mı süper bir hediye işte. Kırmızı kurdele ile bağlayıp birbirinize verirsiniz

Bulmuşsun pamuk gibi adamı yönetirsin tabii

gel senide oraya götüreyim fiyat olarakta doruktan uygun muayeneler 40 tl seni götürünce arada bende benimkine bakarım

Aminn.

Nasıl oluru var mı süper bir hediye işte. Kırmızı kurdele ile bağlayıp birbirinize verirsiniz

Bulmuşsun pamuk gibi adamı yönetirsin tabii

Hehe aynen ıyle bebiş ıkımızede hedıye olur. Yok ben şeyi düşünüyrm şimdiden evlilik yıldonumunemı hazrlık yaparım cocugun dogum gununemi. E sonuçta koçişimle özel gunumuz. Oda sıkıntı😃😃😃ayy bencil anne hissettm kendimi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen kız delisi kocam hemen gittik bebek odası bile baktık pembe pembe lambalar aldı inş. dr yalnış görmemiştir
inş allah değişmez değişirse pembiş erkek odası olur
gel senide oraya götüreyim fiyat olarakta doruktan uygun muayeneler 40 tl seni götürünce arada bende benimkine bakarım
Bi bencillik sezdim sanki Bu arada doğum fiyatları ne kadar orada. Yarın ilk defa gideceğim bakalım bu doktora hasta olarak beğenmezsem onu düşünürüm artık.
İnanmıyorum Neyi düşünmüş

ayy ne güzel maşalahh inşallah değişmezz

Benimkide hatta butun ailemde deli gni kız istıyolar. Hayrlısı olur inşallahhh. Saglıklı olsun gonlumuze gore olsun inşallahhh

Hehe😀😀ee buda bi detay düşünmek lazım

muayene 40 + normal doğum 1000 + sezeryan 1500 die biliyorum bide sendika ile anlaşmaları var (türk metal eşinde yada sende olabilir) %20 yada 30 indirim yapıyor olmaları lazım herşeyde.

Benimkide hatta butun ailemde deli gni kız istıyolar. Hayrlısı olur inşallahhh. Saglıklı olsun gonlumuze gore olsun inşallahhh

aminnn hayırlısı olsun canımm,kızcılar sizi,benim annem ablam,,abim falanda kız istiyodu,ablamın 2 erkeki olduğundan ama benimkide erkek,olsun sağlıklı olsunlardaa başka bişi istemiom,belki 2. kız olur benim tabi inşallahh

Hehe😀😀ee buda bi detay düşünmek lazım

Haklısın. Bak bende düşündüm de şimdi 1 ocak kocişimin doğum günü ben lohusa olacağım. Ve 30 temmuz evlilik yıldönümümüz bir plan yapmak lazım

muayene 40 + normal doğum 1000 + sezeryan 1500 die biliyorum bide sendika ile anlaşmaları var (türk metal eşinde yada sende olabilir) %20 yada 30 indirim yapıyor olmaları lazım herşeyde.

Fiyatlar iyi. Sendika yok bizde. Şu yarınki kontrolü bir atlatalım eğer beğenmezsem doktoru bildiğim, tavsiye edilen seninkine giderim artık. Renkli ultrason hiç cezbetmedi yanii

Neyse kızlar biz cinsiyeti bile belli olmayan bebeğimle evimize gidiyoruz yuppi
İyi akşamlar sizlere

İnşallah canm saglıklı olsunda gerısı boş.

Fiyatlar iyi. Sendika yok bizde. Şu yarınki kontrolü bir atlatalım eğer beğenmezsem doktoru bildiğim, tavsiye edilen seninkine giderim artık. Renkli ultrason hiç cezbetmedi yanii

hıııı tabi tabi anladım cnm önemli olan dr ve çok şeker gerçekten

Off bian önce yarın olsn ya. Yerımde duramıyorum heycandan. Bide doktor soylemezse naparm bilmiyorum

Off bian önce yarın olsn ya. Yerımde duramıyorum heycandan. Bide doktor soylemezse naparm bilmiyorum

Gitmeden çikolata yemek işe yarıyormus bende perşembe gidicemm zaman geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…