Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

dünden doğru bakıyorum ara ara ama bi karar vermiş değilim,büyüyen beşik kafama yattı gibi ama kullanışlı olur mu yaa,

arkaaşlar en mantıklısı çevreden gördüğüm ve aldığım tavsiyeler oyun parkı 2 3 yaşından snrada bebek odası ben kendim böle yapacam kuzenimin 2. çocuğu oldu onda süslü bebek sepeti vardı bi tatlıki bana hediye etti taaa bebş bile yoktu onu kullnacam en fazla 3 ay iadre eder sonrada oyun parkı... hem hafif oluo odadan odaya taşıyabiyorsun hemnde uygun fiyatlılar bnce szlerde böle yapablrsinz

evet aklımızda bulunsun oyun parkı da sağol canım fikir verdin,hafiflik açısından evet katılıyorum,hangi odayı istersen kolay götürülür.

aylacimm bi sor bakim dr aa. ama kızlar ben ayri bi ücret vermedim. 4 boyutlu dedi sadece dr. Ne bileyim bi kere onu gördüm yaa artik.hep öyle istiyorum bebisler sağlıklı olsunlarda ama yeni aradigim hastane ye sormadım ücretli mi diee

evet aklımızda bulunsun oyun parkı da sağol canım fikir verdin,hafiflik açısından evet katılıyorum,hangi odayı istersen kolay götürülür.

hergeçen gün yeni bi sürü şey çıkıo en az 2 yıl o oyun parkları işimizi görür snra keyfimize göre alırız ( tabi ozamana kadar dayannablirsek ) netten bak o bambu sepetler bi harikaa wala

o zaman şanslısın valaa ücretsizse soricimm doktor çek 4 boyutlu bi ultrason diyecemm

hergeçen gün yeni bi sürü şey çıkıo en az 2 yıl o oyun parkları işimizi görür snra keyfimize göre alırız ( tabi ozamana kadar dayannablirsek ) netten bak o bambu sepetler bi harikaa wala

onlara bayıldım zaten...ahh bu güzellikler kafa karıştırıyo zatenn biz karar verene kadar bebişin doğumu gelir hee

ayyy bnmde öle olacak inşalah yarın öğrenirisin allahın izniyle....9 aydan önce öğrensek bari bzde 11 ve 13 de gttk bişii öğrenemedk şimdi 14+2 deyiz
Amin İnşAllah ben öğrenirim sonra da darısı sen ve öğrenemeyenlerin başına diye dua ederim
yediğin bişi mideni bozmuş olabilir,geçer inş.
Ne bileyim ya acayip bişi oldum. İnşAllah geçer . SAğol canım.
3-4 boyutlu yani renkli ultrasonlar bazı doktorların ultrasonlarındaki bir özellik. Ona ücret almaz ama ayrıntıl ultrason dedikleri var. Onun içinde 20. haftalarda organlarını inceliyor bir problem var mı diye. Ona ayrı ücret alıyorlar.

onlara bayıldım zaten...ahh bu güzellikler kafa karıştırıyo zatenn biz karar verene kadar bebişin doğumu gelir hee

canm seninde belli olmadı dimi hala eskiden çok yoğun olmuyordu yazılar ilk 100 sayfa tek tek takibimdeydi sonrasını wala 30 ar 30ar filan ilerşedi günde takip edemedm ama hiç şikayetçi değilim herkes aktif :)) kaçııncı haftadasn

cinsiyeti soruyosan çok büyük ihtimalle oğluşum olucakk 15+1 olduk bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…