Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahahhaha tehdit et doktoru başka doktora giderim diyee 4 boyutlu ultrasonun fiyatı ne kadar acabaa biliyo musun

Aynı kız değişik dgl fiyatt.. Yalnız dr un ultrason makinesi 4 boyutlu oluo. Başka da bisey yok burada medical hastanesinin ki varmış istee işim yok karıştiriyorum:)

Aynı kız değişik dgl fiyatt.. Yalnız dr un ultrason makinesi 4 boyutlu oluo. Başka da bisey yok burada medical hastanesinin ki varmış istee işim yok karıştiriyorum:)

öyle mii ne bileyim ablam bana ayrıyetten ücreti var demişti ama... demkki değişiyo her yere göre.benim doktorunda var galiba 2. gitmemizde bana pipisi görünen bi bebişin 4 boyutlu resmini göstermişti,gidince sorayım bakayım doktorcumaa

oooohh ne ballısın haa benim ablamında 2 tane oğlu var ne beşik kaldı ne araba,beşik bozudu,arabanın artık rengi soldu,bana bişi kalmadı hihhh

Bana ablamdan çok şey kaldı valla. Say say bitmez. Giydirmediği dünya kıyafet var. Etiketi ile beraber hemde Kıyafete çok düşkündür ablam. Hatta çocuk düşünmeden önce bize hep derlerdi. Beşiğine kadar her şeyi var. Bir bez ve mamaya para verceniz yapıverin artık diye
Bunların yanında bir de tecrübeleri var ki ona paha bicilemez. Ben şimdi bile paniklesem ayy bir şey olmuşmudur diye. Beni çok sakinleştiriyor sağolsun. Abla işte yaaa (1,5 yaş var aramızda bu arada)

4 boyutludan kasıt ayrıntılı ultrason ise onun ücreti farklı ve kendi doktorun yapmıyor diye biliyorum. Benim hastanemde 90-100 tl gibi bir şey. O ay muayne ücreti almıyor. Eğer kendi doktorun müsaitse oda gelip yanında duruyor. Her hastane farklı olabilir tabi.

ohh maşallahh ablamdan bana da kıyafet kaldı ama o kadar çok değil yaa tabi sakinleştirir, arada pek yaş farkıda yokmuş ne güzell

ohh ne güzel valla bizde bi tane bile çorap yok şuan herşey sil baştan

ohh maşallahh ablamdan bana da kıyafet kaldı ama o kadar çok değil yaa tabi sakinleştirir, arada pek yaş farkıda yokmuş ne güzell

Çok güzel valla. offf yarın randevum var saatler geçmiyor yaa :)) Canım işte yapmak istemiyor. Evime gidip yatasım var sadece. Midemde de ekşime gibi bir şey var sanki. Tam adını da koyamıyorum.

ohh ne güzel valla bizde bi tane bile çorap yok şuan herşey sil baştan

Çok faydasını göreceğiz özellikle maddi açıdan. Ev kredisi ödüyoruz birde biz. O yüzden çok iyi geldi bunlar bize Rabbim çok büyük bebişi gönderiyor ama tek başına göndermiyor. Rızkınıda beraberinde gönderiyor

hoşbuldumm .cok saol sızlerınde hayırlı olsun. daha bellı degıl cnm ya ama dr erkek gıbı demıştı tahmınen. 2 hafta sonra bellı olcak sanırım

İnş Allah bakalım. Allah gönlüne göre versin, sağlıklı sıhhatli olsun inş Allah.

Çok güzel valla. offf yarın randevum var saatler geçmiyor yaa :)) Canım işte yapmak istemiyor. Evime gidip yatasım var sadece. Midemde de ekşime gibi bir şey var sanki. Tam adını da koyamıyorum.

geçmez bacım geçmezz rahatlatacak bişiler yesen,içsen geçmez mi,bi ara bende de oluyo du geçti şükür...

hyrlısı cnm ya gostermıyo galıba:)
Evet göstermiyor Ama yarın göreceğiz inş Allah. Umarım
geçmez bacım geçmezz rahatlatacak bişiler yesen,içsen geçmez mi,bi ara bende de oluyo du geçti şükür...
Maden suyu içeyim bari belki o zaman geçer. SAnki kusmuşum afedersiniz onun gibi bir tad var ağzımda.

Yok canım ya bu gün 17+0 yani 17. haftayı da geride bıraktık ama halen yok. Yarın 15:30 da randevum inş Allah öğreniriz. Zaman geçmek bilmiyor.

ayyy bnmde öle olacak inşalah yarın öğrenirisin allahın izniyle....9 aydan önce öğrensek bari bzde 11 ve 13 de gttk bişii öğrenemedk şimdi 14+2 deyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…