Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sen kac haftalıktn cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

E yani okadar yanlışlık oluyoki tam kendimi soyledgı cinsiyete hazrlamışken farklı soylerse sonra hayal kırıklıgına ugrarm ben

tabi bende uğrarım hayal kırıklığına,mahfederim o doktoru haaa

valla bana erkekse pipisini göster dicem kızsada ispatla :)

çünkü ilkine erkek dediler kızım oldu inanmam gözümle görmeden

anammmm ciddi misin :) öle bişi olsa eşim bi daha göndermez doktora valaa ilerleyen zamanlarda bende dicem erkekse pipisini görim diyee

valla bana erkekse pipisini göster dicem kızsada ispatla :)

çünkü ilkine erkek dediler kızım oldu inanmam gözümle görmeden

Hehe deliiyaa😀ama sende haklısın. Sen 3 doktora falan gıt bence.

tünaydın canımmm hadi bakalım sağlıkla geçer inşallah,bakalım kız mı erkek mi bebiş
Amin canım. İnşAllah öğrenicez
Beraber ögrenicez inşallah desene Benmde yarn 11 de soylerse doktor ogrenicex inşş

Evet canım birlikte ama sen daha önce öğrenirsin inşAllah. Benim 15:30 da randevum çünkü.
Sen kac haftalıktn cnm

17+0 bu gün.

anammmm ciddi misin :) öle bişi olsa eşim bi daha göndermez doktora valaa ilerleyen zamanlarda bende dicem erkekse pipisini görim diyee
kesinlikle görmek lazım bencede
Hehe deliiyaa😀ama sende haklısın. Sen 3 doktora falan gıt bence.

bencede tüm doktorları gezicem

yatağı nasıl bişi almayı düşünüyosunuz varmı aklınızda bişiler

Ben ilk etapta bambu beşik kullanacağım, yatak odamızda duracak. En fazla 6 ay yatar orda ama sonrası için hiç bilmiyorum. Bizim evimiz 2+1. Bebeğimize oda yapalım dersek oturma odamızı iptal etmemiz gerek. Oradaki koltuklarımı da çok seviyorum. Çalıştığım için eşyalarımı bile doya doya kullanamadım. Belki ilk etapta sadece normal bir beşikle geçirip 3-4 yıl sonra oda da yapabiliriz. Ya da birden eserlerse odayı iptal edip bebiş odasıda alabiliriz. Tabi ki o anki maddi duruma bağlı.

dünden doğru bakıyorum ara ara ama bi karar vermiş değilim,büyüyen beşik kafama yattı gibi ama kullanışlı olur mu yaa,

Canım ablam bambu beşik alıp. 6 ayını onunla geçirdi. Fazla odası olduğu için büyüyen beşikli oda takımı aldı. 6 aydan sonra kendi odalarında yatırmaya başladı. 2 çocuğu var ablamın ikisini de 6. ayında ayırdı yataklarına. Oğluna park yatak aldı kızı büyüyen beşikte yattı. Park yatak çok çabuk deforme oldu gündüzleri içinde oyunda oynadılar. Şimdi 5 yaşında kızı yatağının ucundaki komidini çıkartıp normal yatak gibi kullanıyorlar şu an ve gayet kullanışlı bana kalırsa. Şahsen oda alırsan büyüyen beşikten yana kullanırım tercihimi.

16haziran 14.97

18haziran 30.54

20haziran 66.97

23haziran 217 kızlar beta hcg değerlerim nasıl sizce

bambu beşiklerde o kadar güzel ki,insanın hepsinden alası geliyo,ama gereksiz masraf yapamayız...sağol canımm doğru yoldayım demekki

ohh doktorlara bak yaa ne iyi valaa hastam ne yapacak diye düşünen yok vala,bende bilmiyom ki belkide benim daktır da izine çıkmıştır,anamm inşallah olmaz öle bişi..

Kız başka dr bulurumm antepdeki özel hastane leri aradım 4 boyutlu ultrasonn olani da buldum benim dr geldi geldi gelmezse baska dr aa:)

bambu beşiklerde o kadar güzel ki,insanın hepsinden alası geliyo,ama gereksiz masraf yapamayız...sağol canımm doğru yoldayım demekki
Kesinlikle çok güzeller. Annemler ablama almıştı ilk doğumunda. O iki çocuğuna da kullandı. Yepisyeni duruyor. Sadece tüllerini kuru temizemeye vericez ya da farklı bir süsleme ile kullanacağım ben. O yönden çok şanslıyım. Ablamdan kalan bir sürü şey var bana. 2 tane bebek arabası dahil. Hiç kullanmadı neredeyse. Hep yürüdü bizimkiler. Bebek arabasını hiç sevmediler nedense :)

Kız başka dr bulurumm antepdeki özel hastane leri aradım 4 boyutlu ultrasonn olani da buldum benim dr geldi geldi gelmezse baska dr aa:)

hahahhaha tehdit et doktoru başka doktora giderim diyee 4 boyutlu ultrasonun fiyatı ne kadar acabaa biliyo musun

oooohh ne ballısın haa benim ablamında 2 tane oğlu var ne beşik kaldı ne araba,beşik bozudu,arabanın artık rengi soldu,bana bişi kalmadı hihhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…