Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen katılıyorum sana evde oturacağım günleir iple çekiyorummm bide onun tadını alalaım dimi kendimi bildim bilelei çalışıorum doğum manasıyla ev hanımlığı oynayalım birazda

ayy canım yaa tabi hakkın seninde artık evde takılmak,bende evde olmakdan sıkıldım ama bi yandanda düşünüyorum çalışsaydım bebiş doğunca sıkıntı olacaktı,onu büyütünce az öle çalışmaya başlarım

sorma ya işler yoğun evle ilgilenemiyom en kötüsü doktor randevuma tam 7gün var off offff

Aynen bende hiç evle ilgilenemyrm. Temzlıgı arada kocişim yapıyo. Bende oyle toz düzen falan ugrasıyorum. Ama işten gıdınce hep uyyasm geliyo. Biz önceden pztesı gunlerı sabahlara kadar fılm izlerdr eglenrdık eşimle. Dün akşam uyumadm onu bekledm. Neolur yarnda uyuma akşamları sennle vakit gecırmeyı ozledm dedıya. Öyle üzüldümki.adam gelıyo yemegnı hazrlıyo yıyo topluyı bnde oyle uzanmış uyuyo oluyorum. Açamıyorum gözlerimi napim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hehee ins canım hamiss olunca değişik oluyor insann hele cevredekilerr:) sanada günaydın.. Bende temmuz başı gitcem dr a yaaa

aynenn anneme köye bi gittim annem ayrı yapıo yediriyo,komşular ne yapsa getiriyo,eşim desen ne canım çekse alıyo allah hepsinden razı olsun randevu kaç gün önceden alınır acep kızz ben daha almadım ama,temmuz başında bi gün alıcam da eşimde gelecek diye kontrole erkene alıyoz

Canım yogunsaa bi hafta önceden al istee.. Ben ne yapcam bilmiyorum b bu dr da.kaçtı:sly:

Hicc deme kız:) ya tayini çıkıyor yaiyi olmuyor yadaa iznee çıkıyorlar nee iş ya anlıyamadım

ohh doktorlara bak yaa ne iyi valaa hastam ne yapacak diye düşünen yok vala,bende bilmiyom ki belkide benim daktır da izine çıkmıştır,anamm inşallah olmaz öle bişi..

Günaydın diyeceğim ama geç oldu Tünaydın. Çok tan uyandım işteyim ama yoğun bir gün anca vakit bulabildim buraya girmeye...
Beşikler araştırılmaya başlanmış ohh maş Allah.
Bizim yarın kontrolümüz inş ALlah cinsiyet öğreneceğiz.

senin yakın ama yinee benim taaa temmuz başında pofff

Benim aslında 1 indeydı kandrdm dıktoru yarın gıdıyorum😃. Cunku cınsıyetle ılgılı hiç bişey demedı. Tahmnde bulunmak istemyrm kesın olmadan dedı. Bende bebişimi özledm napim azda duygu sömürüsü dayanamadı gel dedı😀💞

tünaydın canımmm hadi bakalım sağlıkla geçer inşallah,bakalım kız mı erkek mi bebiş

hadi bakalım artık bu gidişlerle herkes cinsiyet hbrleriyle gelir artık bence en sona ben gidicek olsamda neyse artıkkk

uleyyynn sen var ya senn hehh öğreninde rahatlayın

Beraber ögrenicez inşallah desene Benmde yarn 11 de soylerse doktor ogrenicex inşş

Ay bi ogrensem valla cok rahatlıcam. Ama ogrennce baska doktorada gıdıcem emin olmak için. Bise bu dert var işte.

% 100 garanti isterim diyosun,vala iyi olur her an değişibiliyo doktorlardan cinsiyet bene bu gittiğimde erkek derde tamam dicem garanti erkek artık,düşün çok büyük ihtimalle erkek dediği halde acaba yanlış görmüş müdür diye düşünüyorum

E yani okadar yanlışlık oluyoki tam kendimi soyledgı cinsiyete hazrlamışken farklı soylerse sonra hayal kırıklıgına ugrarm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…