Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben yenek odamı bozucam bebişim için O oda onun olucak Yatak odam buyuk orayada bi minik beşik alırım. Oh mis gbı yanmda yatar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kalbimiz temiz bende beşik olayını yazdım şimdi :) ama ben hasır beşik arıyorum hani ingilizlerin moses basket dedikleri ama türkiye de bulamıyorum salonuma onu koyup yeri olsun istiyorum cocumun öğle kucakta ya da koltuğa yatırmak istemiyorum

hihihi aynen ona en güzel köseye taht padisah sultan kösesi yapalim insAllah :)

sorma ya artik göbekler cikiyor aynen banada pantolonlar dar sen kilo aldinmi hic?

Ben yenek odamı bozucam bebişim için O oda onun olucak Yatak odam buyuk orayada bi minik beşik alırım. Oh mis gbı yanmda yatar.

ah anne yüregi :) yemedim yedirdim, giymedim giydirdim, odalari sizler icin degistirdik hihihi

bende yatak odasina kücük sallanmali semet besiklerden istiyorum ama oda fazlami kalabalik olur diye düsünmüyor deglim :) galiba bu gidisle evi komple yenilicem

iyi yapıon takıl takıl vala bende ne alcam nasıl alcam hangisi daha kullanışlı olur bilemiyorum,daha sonrada kullanabileceğim bişi olsa iyi olur ama bi hasır beşik de iyi olur aslında

hihihi aynen ona en güzel köseye taht padisah sultan kösesi yapalim insAllah :)

sorma ya artik göbekler cikiyor aynen banada pantolonlar dar sen kilo aldinmi hic?

inşallah canımm
yaa aslında gözle görülür bi kilo artışı yok, değişiyo 59-60 arası gidip geliyorum,gram aldım gibi....

Hehe yenile yenile. 😃😃bu hızla heycanla neleri yenileriz biz daha. Benmde sıkıntm. Ymk odasını bozup bebiş odası yaparsam. O masayı salona sıgdırmam imkansz. Cok işlevli bi yemek masası almam lazm şöyle küçülüp buyuyen falan. yemegı yicek yer olmıcak sonra.

iyi yapıon takıl takıl vala bende ne alcam nasıl alcam hangisi daha kullanışlı olur bilemiyorum,daha sonrada kullanabileceğim bişi olsa iyi olur ama bi hasır beşik de iyi olur aslında

hasır beşiklerde en fazla 6-7 ay yatabiliyorlar ben iyice araştırdım bi de bi akrabam kullandı ama o yurt dışından aldı çok güzel ve tasarım bi şeydi... bende öyle istiyorum bak yüklücem resim istediğimden ama çooook pahalı bir de park yatak gerek ayrıyetten çünkü bunu salona düşünüyorum kendi odama koyucam park yatağıda yatak odam çok büyük bir de anne baba yanında uyuyan bebekler özgüven eksikliği yaşamıyor ileriki yıllarda

bak cnm yiine kalp kalbe karsi :) simdi baktim o hasir besiklere ilk görüyorum yani hasir besikleri biliyorum ama onlarin tasinabilir oldugnu bilmiyordum :) gülüm net siparis ver, yada yaptir, kucakta olmaz, kendi yataginda yada kanepedede olmaz, emanet gibi misafir gibi kiyamam yigyenime muhakak yer ayarlarsin evde, olmazsa bir kösede durur, bak bizde öyle yapicaz, ne yapalim ha diyincede ev bulunmuyor, kiralar ates pahasi, ztn ev tasimasi iskence, yeni evde boya badana istiyor, kolay is degil, simdilik stress yapmamak en iysi :)

evett hasır beşik öyle ama doğduğunda bizim yanımızda yatacak diye en azından biraz büyür o zamana kadar,kız yalnız yatırmaya kıyılır mı onlar yaa yüklede bakalımm

bahsettiğim böyle beşik

Eklentiler

• $indir.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 44
inşallah canımm
yaa aslında gözle görülür bi kilo artışı yok, değişiyo 59-60 arası gidip geliyorum,gram aldım gibi....

aynen hep bir kilo oynuyor sura bura :) cok sükür ya, insAllah aldigmiz hep bebege giderde, dogum sonrasi bide diyet kilo sorunu yasamayiz

evet bak internete moses basket yaz google resimlerden bak ne güzel beşikler var ama hiç biri burada yok iki üç çeşit var bizde ya da fazla kumaşlı kabarık şeyler vAR ve sentetik ürünler alerjik bünye oluyor ileride.. çünkü çok toz topluyorlar ben beğendiğim beşikleri atıcam sayfaya

kiz kaynanamlar memlekete, onlar gelmeden yapayim diyom, yoksa konusup konusup sonra yinede siz bilirsiniz diyorlar, benimkide etkileniyor kirilmasinlar diye ikimizde ses cikaramiyoz, bari simdi hevesimizi kirmazlar :)

hihihi cnm mutfaginda yer varmi? bizim amerikan mutfagi, yemek masasi kücük 4kisilik. Senin misafir durumun nasil bilmiyorum ama ben rahatim :) o bahaneyle kalabalik pek gelmiyorlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…