Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

çok iyi anlarım bi kavuşsunda sizlere daha ne ister kızz birde ne zamandır görmemiş valaa iyi dayanıyosunuz

Aminn canım bebisletimizde gelirse Rabbimize duaciyim . Alıştık dielimm ne yapalım ekmek parası yoksaaa ben kocisimi bi yere göndermem... Esimle.çok zor evlendik 2 yıl istedi beni eee bebiside 4 yıl bekledik hall böyle olunca dayanioz işte Rabbimize yine de şükürler olsun

öyle halimize şükretmek lazımm.. umarım herşey bundan sonra sizin için en güzeli olur,bebişlerimiz hepimize uğur getirir inşallah yaa

inşallahh canımm inşallahhh..

Amin canım kalbimizdekini Rabbimiz hakkimiza hayırlı kılar ins

Ne kadar merakliyoz heyecanliyiz ayy olurum size ben ikinci olunca haliyle daha rahatim tek merakim cinsiyeti bugun yine dolandim carsilarda bisi alamadim belli olmayinca sinir oldum geldim eve :) simdi onu bunu konusuyozda bebisler olunca gorcem ben sizi yemegi ayakta yiceniz hehe :) gunlerinizin keyfini cikarinn akidislerr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hihihiih sen yine dolanmışsın ben büyük ihtimal erkek dediği halde daha bişi almaya başlamadım,bi dahaki kontrolden sonra inşallahh hadi yaa ayakta yemek mi zaten eşime zor yetişiyom bebekle ikisinde herhalde bayılırım ben keyifini çıkaramıom günlerim geçio arabamız bozuldu tamirde bi yere gidemiyoz yaaa

Ilk kizimda maddiyatim pek ii degildi cok bisi alamadim ondan buna hevesim cok her gordugumi alasim geliyo bizimde araba evin onunde ama esim calisiyo senin hesap gezemiyok yine

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…