Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ahaaa canımız çekti anam hamisizzz dimi yaaa ben normal dondurmada istemiomm maraş dondurması olcakkk:)

Oo hamiş olmayı degerlendırelm biraz. Cok guzel oluyo bu hamişlik. Her istedgn alınıyo. Herkezn ilgisi üstünde. Herkez üzerine tıtrıyo. Ben cok sevdm bu hamişligi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

anommm kıyamamm özlersin tabiii söz verdiyse gelir gelirr

inşllah güle güle gelsin ne dieyimm :):) kocissiz.olmak kötü yaaa gerçi arada bi iyi oluyor birbirimizi özlüyoruz ama uzun olunca çekilmiyor annemlerdeyimm ama evime gitmek istiyorum

Hehee zaten ben ins ardından olursa hayırlısıyla hemen getircem insaaaalllah :)

inşllah güle güle gelsin ne dieyimm :):) kocissiz.olmak kötü yaaa gerçi arada bi iyi oluyor birbirimizi özlüyoruz ama uzun olunca çekilmiyor annemlerdeyimm ama evime gitmek istiyorum

aynen öylee yani bi zaman sonra evine gitmek istersin haklısın canım

bende senin gibi herşeyden korkuyorum dr gidene kadar işte etcemm işte ne yapayım:sly: Rabbimiz korusun ins bebislerimizi

boş ver burada biz ne yazsakta sen doktoruna sor.. eğer bebeğe zararı da yoksa bırak olsun enfeksiyon doğurunca bakarsın caresine.. amaaaan kadınlık çok zor şey ya derdimiz bitmiyor..
bi de korkuyor insan neye elini atsa.. ben ot yemeklerinden bile çok yemeğe korkuyorum bir şey olur diye. zor buldum zaten bebişimi :)

o damı dinlemez yaa :) erkek işte bişi olmaz der

Eee gelene kadar 1ayy olceek dinler mii sence 3gylee konuşuyoruz günlük adam beni görüyor gözleri doluyor bebisinin ultrasonn fotolarini gönderiyorum kendisine.. Karnıma geçen 3gylee illa baktı deli

Eee gelene kadar 1ayy olceek dinler mii sence 3gylee konuşuyoruz günlük adam beni görüyor gözleri doluyor bebisinin ultrasonn fotolarini gönderiyorum kendisine.. Karnıma geçen 3gylee illa baktı deli

yok anamm dinler mi dinlemezzz hahah 3 g ile karın bakma devri başlamıştır efendimm

Hehee inss dr gitmeye gün sayıyorum günler gecmioo yaa bi tayt alayim bide tsort üzerine sacada bi kurdalee ohhh miss gibi Rabbimiz o günlere çıkmayı nasip eyleye hepimize:)

Amin cnm insAllah. Kaynanamda bana memleketen hamilelik almis, haftaya geliyor, merak ediyom :) zevklerimiz pek uymaz ama olsun düsünmesi yeter :)

All benden de o kadar 4 yıl bekledim bebisimi çok şükür Rabbimize fazla sürdurmedi:) gidersem bii sorayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…