Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. Merakta bıraktın bizi Taşındın yerleştin mi ?

Sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. Merakta bıraktın bizi Taşındın yerleştin mi ?

sağol canum:) taşındım daha ancak bitti temizlik yerleşme falan,biter bitmez bi kaç günlüğüne anneme geldim tatilee sen nasılsınn bebiş falann

Canımmm nasılsın inşallah hayırlı haberle dönersin cinsiyet haberi verirsin bize :)
kızzz sen nerelerdesin,daha şimdi gördüm geriye gidince yazdığını nedense bildirim gelmemiş... iyiyim çok şükürr bebişimi gittim gördüm büyük ihtimal oğluşum olucakk sen nasılsın görüşmeyeli neler yaptın?
öldük meraktan kız neler oldu hemencik gelde anlatt

bi heyecanla doktora gittim,ense kalınlığı ölçüldü,normal çıktı burun kemiği oluşmuş dedi( o da önemliymiş galiba) sonra bize pat diye büyük ihtimal oğlunuz olacak dedi,ben şok tabii :) daha 12, haftada bu kadar net söyledi yaa sonra kan verdim 2 güne çıktı o da normal çıktı çok şükür,1 ay sonraya tekrar gidicem kim bilir ne kadar büyüyecek,daha ultrasıonda görür görmez eli ayağı kıpır kıpırdı hemde hiç çikolata yememiştim,yesem neler yapacaktı kim bilir sende son durumlar ne umarım herşey yolundadır

Cok sukur yolunda bu hafta alicm sonuclari ama cinsiyeti ilk ogrenen sensin ne guzell

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol canum:) taşındım daha ancak bitti temizlik yerleşme falan,biter bitmez bi kaç günlüğüne anneme geldim tatilee sen nasılsınn bebiş falann

İyiyiz çok şükür bizde. Yok bir problemimiz. Günaydın bu arada

Cinsiyetler öğrenilmeye başlandı. Biz kaldık daha bilmiyoruz.

İyiyiz çok şükür bizde. Yok bir problemimiz. Günaydın bu arada

Cinsiyetler öğrenilmeye başlandı. Biz kaldık daha bilmiyoruz.

günaydın :) sevindim canım güzel heberler almak hepimizin hakkı öğrenirsin yaa daha doğuma çok var

Bende aralik annesiyim varmi kizlar cinsiyet öğrenen yada benim gibi meraktan Çatlayan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…