Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Amin inşallah herşeyden önemlisi sağlıkları. ben hamile oladan önce kız çocuk delisiydim sonra hamile olduğumu öğrenmeden önce erkek bebeklerine içim gitmeye başladı kıyafetleri falan hoşuma gidiyodu sonra hamile olduğumu öğrendim fazla erkek diye kaptırmak istemiyorum kendimi sonra öyle adepte olup kızım olursa faklı olmasın o benim ne oğlum ne kızım bebeğim diye seviyorum eşimede öyle diyorum ama o oğlum diyo hep :) peki sen çalışıyomusun.

Bende bebişim diye sevıyorum.kız erkek demiyorum.evet çalışıyorum sen.benimki de arada kızım dıyo.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ohh iyi valla şansın varmış bende uğraşıyım daha zamanım var zaten 11 haftanın içindeyim alırım bi yerden olmadı klinik falan bakıcaz banada bol şans

ohh iyi valla şansın varmış bende uğraşıyım daha zamanım var zaten 11 haftanın içindeyim alırım bi yerden olmadı klinik falan bakıcaz banada bol şans

Aynen bol sanslar ama sen yınede devlette olsa guzel bi hastaneye gıt.bazı hastaneler cok onemsemiyomuş cunku..

Bende bebişim diye sevıyorum.kız erkek demiyorum.evet çalışıyorum sen.benimki de arada kızım dıyo.

:) ah bu kocalar neyse cinsiyeti belii olunca değişir artık ona göre severler. çalışıyorum bende santralde duruyorum gelen giden ben ilgilendiğim için izin sorun oluyo sırf o yüzden özele gidiyorum muayneye hoş daha iyi özel ama testler bakımından pahalı

Aynenya kontrollerı ozelde oluyorum.ama ikili testler dısındakı rutin testlerı devlette yaptırıp iki doktorada gosterıyorum. Doktorumda dıyo zaten gt boşuna para verme hem iki doktorda takip etmiş olur.sonuçları banada gosterırsın dıyo.bende kanszlık falan cıddı var ilaç kullanıyorum.onun için baya test istemiştı gttım devlette yaptrdım mesela.

bu arada ilk bebeğin mi yaş kaç. benim ilk hamileliğim yeni evliyim sürpriz oldu bize beklemiyoduk :) bide yaşımız genç daha 24 yaşındayım bekleyelim bi sene dedik nasip böyleymiş çok şükür rabbim aratmadı :)

senin sıkıntıların baya varmış canım inşallah doğumun kolay ebbeğin sağlıklı olur ben şuan folik asit dışında bişey kullanmıyorum inşallahta böyle gider. senin ki kız gibi doğdu içime çünkü okuduğum ve gördüğüm kadarıyla nazlı kızlar annlerine biraz sorun çıkarıyolar hamilelikte :) erkekler daha rahat geçiyomuş. canın ne çekiyo genelde eşi tatlı tuzlu ..?

Benimde ilk bebegim 1.5 yıllık evliyım.23 yasındayım.biz planlayarak yaptık.eşimde bende istıyoduk.ben genc anne olmayı cok istıyodum.Allahmda nasıp ettı cok şükür.

Ekşi tuzlu istıyo.tatlı bişey hiç istemiyo.bende folik asitle bide kan ilacı içiyorum okadar.inşallah hepimizin bebişide bizde saglıklı dogumu atlatırız ..hadi bakalım saglıklı olsun kalbimize göre olsun inş

ne güzel bizde planlıyacaktık ama bizden hızlı davrandı. ben bide o ay ilaca başlıyacaktım iyiki bilinçsiz kullanmamışım.Allah isteyen herkeze nasip etsin benimde çevremde var dua ediyorum herkez bu duyguyu genç yaşta yaşasın.

benimde aynen tatlıyla aram yok hatta fazla tatlı yesem bi dilim pastadan sonra midem kötü oluyo :) kişiye göre değişiyo bide benim yengem tuzlu ekşi yedi oğlu oldu arkadaşım her akşam kadayıf yedi kızı oldu :)

İnşş amin canım.bende hep dua edıyorum

aman bide eşiyi fazla yeem zararlı bilyosundur da ben yinede söyliyim herşeyin fazlası zarar :)

Aynen tutmuyo artık ye ekşiyi dogur ayşeyi falanlar😀😀hehe

aman bide eşiyi fazla yeem zararlı bilyosundur da ben yinede söyliyim herşeyin fazlası zarar :)

Tabi canım hersey dozunda.onceden ciddi acı yerdım.şimdi hiç yıyemiyorum. Midemi rahatsız edıyo .genelde tuzlu seylerı daha cok canım istıyo

Aynen tutmuyo artık ye ekşiyi dogur ayşeyi falanlar😀😀hehe

evet bide öyle bişey var ama artık devir değişti gdo var hormon var yeni nesilde çok farklı herşey. kızda karın geniş erkekde sivri derler oda yalan kimisinde tam tersi oluyo. aman işte az zamanımız kaldı canım sabır :) o yüzden hiç bişey almadım ben

aşerme başladı mı sende :) tek tatlı olarak dondurma canım çekiyo benim.

aşerme başladı mı sende :) tek tatlı olarak dondurma canım çekiyo benim.

Benim ilk antep fıstıgıyla kabak cekirdegı ıstemişti. e hergın dondurma yıyorum arada cips.bide kuruyemiş cok yıyorum.e daha ne yıyım dimi😃😃hehe

Aynen bende daha hiç bişey almadım.bi kaç ay sonra başlarım.annemler ablamlar başlamış almaya😀😀hehe dayanamamışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…