Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar merhaba...baya oldu yazmayalı özlemişimm yaaa.. :) ikili testimi yaptırdım sonucunu bekliyorum.geçen hafta klumla kalbime bi ağrı girdi gece anlatılamaz.kramp mı acaba diyorum.doktora gittim ama bişey cıkmadı.vucuduna kramp giren var mı...

Günaydın annişlerrr😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Meraba canım benim bi iki kere bacagıma grdı .o acıyı hiç unıtamıyorum malesef.

benimde kulunçlarımdan bazen tam kalbimin üzerinden... kramplar girior.. büyüklerim üşüttüğümü ondan olduğunu söylüyor cidden kendime dikkat etmeye başlayınca da geçiyor.. hatta bu ara hiç yok..

Günaydın annişlerrr😀😀

günaydın yeni bir haftadan herkese merhabalar

evet canım ara ara ayağıma giriyor benimde çok acılı olmuyor ama yinede oluyor ebeye sordum normal dedi

Günaydın taze anneler

Geçen gece ilk defa kramp ile tanıştım. Yataktan nasıl fırladım ben bile anlamadım. Sol ayağıma girdi. Biraz yürüdüm geçti ama ilk ağrısı çok şiddetliydi.
Bu dönemlerde girmesi normalmiş.

Sonunda beklenen gun geldı.yarın teste gidicem inş.aç tok farketmezdi dimi

Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır girmiyodum siteye çok konu okuyunca insan bazılarından olumsuz etkilenebiliyor. çok şükür bebeğimin sağlığı iyi 10+4 günlük hamileyim bi sıkıntım yok ama sağ omzumda anlayamadığım ağrı var arada sızlıyoda ovuyorum elimle iyi ama bi süre sonra yine oluyo özellikle sabah saatlerinde sizdede bu sıkıntı oluyomu ben genelde sağ tarafıma yatarım ondandır diye düşünüyorum ama aklıma kötü şeyler geliyor bilgi olan varsa yardımcı olursa sevinirim teşşekkürler sorunsuz sağlıklı gebelikler.

Hosgeldinn😀Canım bende olmuyo agrı ama hep o tarafına yatıyosan ondan olabilir dıye düşünüyorum.

Hosgeldinn😀Canım bende olmuyo agrı ama hep o tarafına yatıyosan ondan olabilir dıye düşünüyorum.

bide yatakta yerimi değişiriyim anca o şekilde yatarım diğer tarafa çünkü eşime dönük yatamıyorum öyle bi alışkanlığım var karşımda birisi olmıcak sırtımı dönüp rahat uyyabiliyorum :) eşim kızıyo ama yapıcak bişey yok uyku önemli . senin ki kaç haftalık şikayetlerin var mı?

Sonunda beklenen gun geldı.yarın teste gidicem inş.aç tok farketmezdi dimi

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım. Farketmiyor benim bildiğim. Bana hiç aç tok demediler çünkü.

ikili test fiyatları konusunda bilgisi olan varmı benim gittiğim hastanede 170 tl fiyat çıktı daha iki hafta sonra ve doktorunun olduğu hastane olması şart mı devlette yada başka bi yerde yaptırsak kabul eder mi doktorum

Aynen bende oyleyim asla yuzyuze uyuyamıyorum.gogsune yatıp uyuyorum sadece.e onuda cok sevıyorum😀😀hehe.benimki 12 +3 haftalık.uzun zamandr yoktu iki gundur sabahları ne yesem cıkartıyorum.arada kasıklarımda batmalar oluyı onun dışında cok şükür bişeyim yok.

Yok canım devlette ucretsız yapıyolar.kendı doktorunda yapmak zorunda degılsın.devlette yaptr sonra kendı doktoruna goster.bende cerrahpaşada yaptrcam araştrma hastanesı oldugu için.içim rahat etsin diye hem ordakıne hem kendı doktoruma gosterıcem

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım. Farketmiyor benim bildiğim. Bana hiç aç tok demediler çünkü.

Sagol canımm carsamba haberleri verırım tabi sonuçlar aynı gun cıkarsa.

ben kusmaktan nefret ederim Allahtan normaldede hassas değildir midem çok nadir mide bulandım ama olsa yanmışım çalıştığım fabrikade ağır kokuya mağruz kalıyorum eziyet olurdu bana. bana bebeğim erkek gibi geliyor annenin içine doğan çıkar mı acaba senin gönlüğnden ne geçiyo tabi önce sağlılı olması :)

devlette aynı gün yaptırıp alabilirmiyim ki sonuç yoksa ondada mı randevu tarihi veriyolar iş yeri sorun çıkartıyo izin konusunda hiç anlayışlı değiller. ama parada lazım sıkıntı olucak . püfff bahsız bedeviyim ya

Benim hep midem cok hassas olmuştr.oncedende herseye midem bulanrdı.ama sadece sabahları oluyo.eşimle benim gonlumuzde yatan kız.ama içimede başta erkek doguyodu.şimdi kız gibi geliyo.bide erkeklerın cınsıyetı daha erken bellı olurmuş diyolar nekadar dogru bilemem.allahm saglıklı sıhatli kucagımıza almayı nasıp etsın inş.

Tabi randevu almak lazım.ben bır haftadr cerrahpaşa için ugrasıyorum.cok yogun bi hastane aldm sonunda.şansa tanıdık doktorda buldu eşim müşterilerinden.yarın 10da gıdıcem inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…