Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bizde metskla senın sonuçları bekliyoduk.cok sevındım sıkıntı olmadıgına canımm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydın kımler var bakalımm bugun

Gunaydın kımler var bakalımm bugun

günaydın dicem am tünaydın oldu :) artık.. kimse yok gibi bugün
cinsiyet öğrenen var mı aramızda ? merakla beklemedeym benim daha var öğrenmeme teeee temmuzda gidecez doktora

günaydın dicem am tünaydın oldu :) artık.. kimse yok gibi bugün
cinsiyet öğrenen var mı aramızda ? merakla beklemedeym benim daha var öğrenmeme teeee temmuzda gidecez doktora

Ögrenenler varda bende ogrenenedim hala

Canim ben de hamile oldugunu ogreneli 2 gun oldu 4 haftalikken keseyi nasil gördün benim de sata göre su an 4+2gunluk doktora ne zaman gitsem kese gozukur?

Ögrenenler varda bende ogrenenedim hala

sağlıklı olsunlarda öncelikle
insan yinede çok merak ediyor.. sizin kontrol ne zaman? biz 12. haftada gittik yorum yapamam şu an çok erken ve yanıltıcı olabilir dedi

hadi hayırlısı çok sevindim haberlerine sanki ben hafifledim
senin tam kaç haftalık şimdi bebiş çünkü biz 12. haftada gittiğimizde cinsiyet için erken dedi dr

Canim ben de hamile oldugunu ogreneli 2 gun oldu 4 haftalikken keseyi nasil gördün benim de sata göre su an 4+2gunluk doktora ne zaman gitsem kese gozukur?

Evet senin mutlulugun bambaşkadır.allahım saglıklı kucagımıza almamızı nasıp etsın inşallaaah

sağlıklı olsunlarda öncelikle
insan yinede çok merak ediyor.. sizin kontrol ne zaman? biz 12. haftada gittik yorum yapamam şu an çok erken ve yanıltıcı olabilir dedi

Benim doktorda aynı seyı soyledı.ben suan 12+2 yim.salı günü ikili testı yaptrcam işte 16.haftDa net belli olur cinsiyet suan erken dedi

Benim doktorda aynı seyı soyledı.ben suan 12+2 yim.salı günü ikili testı yaptrcam işte 16.haftDa net belli olur cinsiyet suan erken dedi

o zaman sizinde temmuz gibi netleşecek .. daa 3 hafta var temmuza dilerim hızlı geçer zaman.. merak ediyor insan.. benim içime erkek doğuyor ama hayırlısı bazen de kız gibi geliyor kaynım yayılmaya başladı çünkü göğüslerimde çatlaklar da oldu.. dün kremlenmeye başladım

Aynen o üç hafta nasıl gecer bilemem.benimde içime bi erkek bi kuz doguyo.allah biliyo kalbimden gecen kuz.saglıklı olsun kalbimize gore olsun😃Hehe.. Ben hep duştan sonra nemlendırıcı surerdım.hamile oldgmdan berı suruyorum faxlasıyla hemde😃😃şimdilik hiç yok şükür.ama doktordan krem istıcem catlak olmasın diye

benim kremlere ve nemlendiricilere karşı hassasiyetim var kullanamıyorum kokuları rahatsız ediyor ama bio oile başladım hayırlısı bakalım

benim kremlere ve nemlendiricilere karşı hassasiyetim var kullanamıyorum kokuları rahatsız ediyor ama bio oile başladım hayırlısı bakalım

Bende parfum kullanamıyorum zar zor deodorant kullanıyorum.e oda mecbur sıcaklarda dayanıyorum kokusuna.sen kremi doktoramı sordun.kendinmi buldun

Bende parfum kullanamıyorum zar zor deodorant kullanıyorum.e oda mecbur sıcaklarda dayanıyorum kokusuna.sen kremi doktoramı sordun.kendinmi buldun

YURT dışında arkadaşlarımın doktorları bunu tavsiye etti ama minicik şişede 25tl bi hafta dayanmaz gibi geliyor bana.. benim doktorum tavsıye etmiyor kremleri onun yerine zeytin yağı badem yağı sür diyor kimyasal içeren hiç bir şey kullanamıyorum ben bu yağ da da koku yok az biraz bana göre var ama kocama göre kokmuyor.. tazı gibyimdir ben koku konusunda.. deodorant ben kullanmıyorum onun yerine kan taşı var bilir misin tuz taşı da derler onu suruyorum koku yok zaten ve kupkuru tutuyor sürdüğün yeri.. kocana sor bilir çünkü erkekler berberde traş olduktan sonra sürülür mikrop kapmamaları için..

Hee kesın bilir kocacım erkek kuaforu zaten😃😃

Hee kesın bilir kocacım erkek kuaforu zaten😃😃

Sordum biliyomuş alıcak akşama bakalım nasıl bişeymiş😀😀

Sordum biliyomuş alıcak akşama bakalım nasıl bişeymiş😀😀

kimsayal olmuyor içinde bildiğin tuzdan oluşmuş taş işte doğal deodorant kimyasal ve aliminyum var içinde direkt bebeğin sinir sistemine nüfuz ediyor kullanma bence.. bi de neresi terliyorsa orana sür bi daha terlemez..

Hımmm. Tamam tesekkur ederim yardımın için

Arkadaslar herkese selamlar bende allah nasibederse aralik annesi olacagim daha cinsiyeti belli degil bende cok merakediyorum kan tasiyla ilgili arkadasim yorum yapmis cok dogru soylemis ben sapida tavsiye ediyorum aktarlardan bulabilirsiniz ayni zamanda islatilip suruldugunde cildide puruzsuz bir gerginlige kavusturuyor sivilcelere iyi geliyor kimyasallara ihtiyac kalmiyor kuru ciltli arkadaslar icin dogru bir tercih degil bilginize herkese saglikli dogumlar ve bebisler diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…