Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben yeni tanıştım doktorumla ne tepki vercegını bilmedıgım için biraz zaman gecsın konuyu acarım kesın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynı durumdayım. DEğiştirdim bende daha muayneye bile gitmedim hiç ama tanıyorum da aslında. Daha önce görüşmüştük şeker bi kadın. Bakalım hasta doktor ilişkimiz nasıl olacak.

Aynı durumdayım. DEğiştirdim bende daha muayneye bile gitmedim hiç ama tanıyorum da aslında. Daha önce görüşmüştük şeker bi kadın. Bakalım hasta doktor ilişkimiz nasıl olacak.

Ben cook memnun kaldım muayneye gıttım cok ısındm.hep bilgı verıyo anlatıyo oyle ustünden bakıp gondermıyo yanı.hem asıstanı hem kendısı cok ılgılendı.bebişimin ilk kalbini gecen haft dinledim düşün yani.dıger doktor hıç bişey anlatmıyodu sanki kırk yıllık hamıleymişim gibi😀😀.oyle bakıp gonderıyodu.benımde bişey sormak bile içimden gelmiyodu.eşim sagolsun müşterılerının tavsıye ettıgı doktorlara gıdıyoruz .bunuda tavsıye uzerıne bulduk.hep iyi gider inş.

Ne güzel inş Allah hep öyle ilgili gider.
selam kızlar 37 yasındayım 3.hamılelıgım aralık 25 ınde nasipse doğumumuz aranıza yeni katıldım
Hoşgeldin canım. Deneyimli bir anne daha. Bize faydan çok olur senin

inşallah olurum 19 aylık kızımın grubuyla başka bir sosyal sayfada devam ettik ilk hamılelıkten bu ana kadar hep beraberdik ,tüm sıkıntılarımızı yazarak çözüm bulduk ,aradık hala öyleyiz inşallah bu gruplada bebeklerimizi büyütürken hep beraber oluruz

İnşallah ablacımm😃😃hehe

kızlarr k.b bugun gıremedım ama bısey hakkında bılgı almak ıstıyorumm ya 1 saat once
kedı yanıma gelınce kardesım bagırdı bende cok korktum uzerımden atamıyorum aglayıp duruyorum bısey oldu mu dıee kızlar cok uzuluyor ve korkuyorumm yaaa

Bende araniza yeni katildim 21 aylik bir kizim var ve ikinci bebegimi bekliyorum... bu heyacanli bekleyisi sizlerle geciririm insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…