Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

uzun süreli yatamıyorumki böle ayaklarım bacaklarım sıkılıyo boyna dönüyorum hani önceden döerdim rahat yerleşince uyuyakalırdım ama şimdi öle bi rahat yer bulamıyorum sabaha kadar dönüyom ama yok gecede ağrım sızım olmasada sık sık uyanıyorum artık olacak yapacak bişi yok evet doktorunun olamamsı gerek deyipte geşiştirmesi hiç hoş değil ama ameliyatın olalaı kaç sene oldu eğer 2-3 seneyse o doktora bi dhaa görün derim ileriki aylarda daha çok gerilecek allah korusun bi sıkıntı olmasın ama 3 seneyi geçtiyse ameliyatın sıkıntı olacağını sanmıyorum içini ferah tut bol bol vazelin sür göbeğine gerginliğini alıyor çünkü çatlağa karşı korurmu bilmem ama deriyi sürekli yumuşak bıraktığı için gerilme acılarına çok yardımcı oluyo çünkü benim iç rahmim çok ufak çok sıkıntı çektim gerilmekten yana vazelin baya yardımcı olmuştu bana

günaydın kıslar dun hafta tatılımdı hastaneyı aradım 2li sonucum cıkmış gıttım ok sukur bı problem yok ama sırtını dondu bıze gostermedıya hayırlısı baklaım

günaydın kıslar dun hafta tatılımdı hastaneyı aradım 2li sonucum cıkmış gıttım ok sukur bı problem yok ama sırtını dondu bıze gostermedıya hayırlısı baklaım

bizde öğrenemedik olsun ne güzel inş hepimizinkini temiz çıkar ben bi hafta sonra alıcam sonuçları bakalım içim rahat gerçi ama olsun yinede takip etmekte yarar var benim doktorda folik asiti bıraktırıp demir ve vitamine başlattı haid bakalım hayırlısı birinci trimester bitti

Sonuç güzel cıkmışya .olsun cinsiyetını gec ogren.bende şu testı bi atlatabilsem inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Malesef hala bekliyoruz işte Hepimizin ertelendi. 18 gün sonra kontrolüm var. Geçer mi bu 18 gün şimdi bana
17. haftamda olucam artıkın 18 gün sonra. Yine öğrenemessem doğuma kısmet artık

bizimde 3 hafta sonra gelın dedı ya:) nasıl dayanıcaz bılmıyorum

benımkı bıraktırıcam dedı ama bıraktırmadı demır ve vıtamını ekledı

sanırım bu ağrılar korkutmamalı bizi.. bi an önce alışmalıyız gibi gibi

benımkı bıraktırıcam dedı ama bıraktırmadı demır ve vıtamını ekledı

Bende folik asit le beraber demir ve vitamin kullanıyorum.ama bende ciddi kanszlık ve demir eksikligi var

al benden de o kadar rahat yer bulamıyorum sürekli kalkıyorum.. aman diyorum çok bunalınca bebeğim sağlıklı olsun ben razıyım sıkıntı çekmeye :) yaaa krem ne zaman başlanmalı karına sürmeye ben daha başlamadım ama göğüslerim sanki çatlamaya başlamış çünkü çok büyüdüler böyle kolumun altına doğru büyük büyük izler oluşmuş sanırım geç kaldım oraya sürmeye bi de ameliyat olalı 6 sene oluyor ama derin bi yırtık barsaklarımdan ameliyat olmuştum.. bi de vaselin mi kullansam sadece diyorum öyle para boşuna gidiyor gibi geliyor bana diğer kremlere?

Bende folik asit le beraber demir ve vitamin kullanıyorum.ama bende ciddi kanszlık ve demir eksikligi var

belkide ondandır ama benim dr zaten demirin içinde folik asit var dedi ondan bıraktırıyorum diyede açıkladı hatta kutunun üzerinde bile yazıyodu ama benim bi eksikliğim yok dünya sağlık örgütü gebe bvayanların günde bi tane demir bi tane vitamin almalarının gerektiğini sölemiş fazlasının önemi yok ama düşmesin demiş tamamen tedbir yanii anam bi doğsa şu bebişler ne varsa yüklediler valla kuruyemiş yemeye de özen gösteriyorum meyvesi vitamini demiri bi yandan patlıcam fazla sağlıktann

Bende de hiç olmuyordu geçenlerde oldu iğne batması gibiydi ama çabuk geçti. Normalmiş Deneyimli anneler bizi aydınlatıyor
Ne gezentiymişiz Benim 17. hafta olacak öğrendiğimde Son 17 gün
bizim de cinsiyet belli değil doktor yorum bile yapamam hiç gözükmüyor dedi bi de ben teeee bir ay sonra gidicem doktora yani baya baya geç öğrenicem sizlere nazaran... 16. haftada gidicez çünküm
üzülme bende geç öğrenicem 16. haftada kontrolümüz öncesinde gelme dedi
Şu doktorlarda zor insanlar gelelim işte öncesinde ama yok. Kapıdan çıkarken Betül bak 4 hafta sonra görüşelim aksi bir durum olmassa tamam mı diyor ya
Burcum koç😃😃

Ben de koçum Burçtaşız
Çok sevindim. Gözün aydın sağlıklıymış ya cinsiyet için bekleriz :)
bizimde 3 hafta sonra gelın dedı ya:) nasıl dayanıcaz bılmıyorum
Aynen zor olacak son 17 gün

Fazla vitamin doluyoruz böylede Yok meyve saati, yok yoğurt, süt, kuru meyve, fındık.badem,ceviz hepsini tüketmeye çalışıyoruz da bu da bünye yani. Sırf onlardan kilo alıyorum ya. Ki ben zamanında kilo almak için diyetisyenleri dolaşan biriyim. Metobalizmam hızlı çalışır. Yavaşladı sanırsam. Ya da bu kadar vitamine kayıtsız kalamadı kilo olarak geri veriyor bana

Ben üç ayda iki kilo almışım

3 kilo 200 gram aldım. Daha şimdiden. Gerçi 15. haftamınin içindeyim. 3,5 ayda çok gibi geliyor bazen :18:

Bilmiyorum ama bence normal cunku bebişde var agırlıkta yani😀

Bilmiyorum ama bence normal cunku bebişde var agırlıkta yani😀

Sağol moral için ama o Daha gram ya
Eşim dün karnımı seviyor ayaktaydım. Yok dedim öyle olmaz. Ben yatıcam biraz dinlenicem öyle hareket ediyor. Gözleri açıldı Hareket etti mi dedi. Yok daha etmedi de öyle hissedermişiz dedim. Yavrum hareket ettide ben ona söylemedim sandı bi sevindi,şaşırdı, kızdı. Tüm duygular geçti suratından.
Daha gramlık bebek o hareketi ne kadar hissedilecek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…