Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Tabi yaaa oda iyimiss hehee :) utanmadan bide kızıyorsun barii uyumuş numarası yap da adamcagizda güzel güzel kapasin

Telden resmini açıyo muabbet ediyo bildıgın.yanına gıttıgımde duşun karnıma neler dıyo yani😃😃😃hehe

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy kız o çocuk doğduğun da nee yapacak çocuğa ben onu düşünemiyorum:)

Ayy kız o çocuk doğduğun da nee yapacak çocuğa ben onu düşünemiyorum:)
Aynen bende oyle kız diye deliriyo resmen.bide kuz olursa bizden hiç çıkmaz eminim kocasını falan unutur yani

oyyy oyyy anne yüregi iste :) bebegine kiyamazmistaa, annelik hormonlari duygusalmi yapmis sibeli :)

:) ağırlık mi yapiyorr bence alışkanlıktan da gelio olabilr. Ben çok severim öyle uyumayı bi ahh bi kocis geçse elime:)

Valla benimkide sarılınca agrlık yapıyo.ama mutlaka elini falan tutmam lazm o dokunmadan uyuyamıyorum😀😀😀

bende çok severdim öyle uyumayı ama benim zayıf bünyeme hamilelikte o kol fazla geldi Şöyle doya doya sarılarak uyumayı özledim bende. Birden sıcak basıyo delleniyom üzerimde ne var ne yok atıp öyle yatıyom o anda sarılmışsa bana onu da fırçalıyom. Geceleri huzursuzum pek uyuyamıyorum.
yoksa sarılıp uyumaya bende bayılırım. Hatta fazla bayılırım Ama bu bebiş fazla sıkıya gelemiyor anlaşılan

Yok kiz benim kizimda aralikta dogmustu tam tersine bi sene kazandi az da zekiyse erkendeb vasladi okula felab coj memnunum yani kardesim ocakta dofmustu hep bi yil kaybetti on gunden olsun bole ii aralik annesi olmak coojk gusellll

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Heh aynen bende oyleyım şekerim.onceden öyle bi sarılırdıkki ellerimiz ayaklarımız karışırsı😀😀hehe.şimdi ufacık bile daraltıyo geriyo beni.

Yaza tam gezmelik oluyolar kisin zaten evdesin mis oluyonb miss

Aynen ilk aşamalat kışın evde geçiyo.yaza hem anne hemde bebek toparlanmış oluyo.sonra ver elini gezmeleer gezmeleer😃😃😃👄

bız dr dan geldık, 12+4 um , ense kalınlık we ıkılı test yapıldı :) sukurler olsun :)

kıpır kıpır ellerı ayakları ,hareketlı bı afet gelıyo galıba :) ınsallah ız dıe dua edıyos, dr onceden kız demıstı ama sımdı goremedı 18. haftaya kadar beklıcez, hem muayene tarıhını we net cınsıyetı ogrenırsınız dedı :)

hepımız saglıkla kawusalım bebıslerımız :) buarada ben kolı almamaya dıkkat edıyom, hıc almadım hatta werdım bıle :) ama sureklı bısıler atıstırasım gelıyo :)

Maşallah bebişlerimize.inşallah saglıklı kucagımıza alırız hepimiz.banada 16 haftada ney ogreniriz vindiyetı dedı.1ay daha beklicem yani.öncesinde tahmini bişey söylemezse.salı gunu teste bende gıdıcem.bian önce gelsin guzel gecsin diye dua edıyorum heo.herkezinki için😃😃

Maşallah bebişlerimize.inşallah saglıklı kucagımıza alırız hepimiz.banada 16 haftada ney ogreniriz vindiyetı dedı.1ay daha beklicem yani.öncesinde tahmini bişey söylemezse.salı gunu teste bende gıdıcem.bian önce gelsin guzel gecsin diye dua edıyorum heo.herkezinki için😃😃

Maşallah bebişlerimize.inşallah saglıklı kucagımıza alırız hepimiz.banada 16 haftada net ogreniriz cindiyetı dedı.1ay daha beklicem yani.öncesinde tahmini bişey söylemezse tabi. salı gunu teste bende gıdıcem.bian önce gelsin guzel gecsin diye dua edıyorum heo.herkezinki için😃😃

Arkadaslar internetimde sorun var ondan bi kackere aynı ileti geliyo kusura bakmayın

O yönden bakarsak oda doğru. Yeğenim Aralık doğumlu. Sanırım ablamın pimpirikliğinden okula yaşı tuttuğu halde vermicek tekrar ana okuluna gidecek. O aklıma soktu bunu haha. Gerçi ben okula vermesi taraftarıyım. Şimdikiler zehir gibi ezilmezi öğrenir desemde dinletemedim. Evet evet mantıklı dediğin Aralık annesi olmak çok güzel :)
Aynen koçiş diyo ben seni çok mu bunaltıyorum artık yavrum kıyamam

Tabi canım en sıkıntılı dönemi evde atlatıp öyle geçicez yaza kısmetse. Ele avuca gelecek tam yazın. Çok güzel olacak çok :)
Çok sevindim canım herşey yolundaymış. Amin kavuşmayı bekliyoruz sabırsızlıkla

nasılsınız arkadaşlar
bende dün ense kalınlığı ölçümünü yaptırdım şükür ki normal çıktı fakat doğru pozisyonu bulmakta baya zorlandı doktorum başta hareket etmedi daha sonra etti.2 şer saat arayla 3 kez ultrasona girdim :) neyseki sonuç güzeldi
baştan beri kafamı karıştıran bir şey var benim başta beta hcg değerim yavaş yükseldi acaba bu bebeğimin gelişimini etkiler mi ilerki zamanda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Uyuzcandan hala hbr yok adini bilmiyomda evi tasiyo sanirim

Meraba bende aralik annesiyim sanirim son adetim normalde 23 Şubat ama.gec döllenme oldugu icin 3 mart sayiyo doktorum yani 13+3 um cinsiyeti cok merak ediyorum öğrenen blgisi olan varmi

Uyuzcandan hala hbr yok adini bilmiyomda evi tasiyo sanirim

Bende merak ediyorum valla. Doktora gideceğim dedi bir daha sesi çıkmadı. Ev taşıma telaşıda var doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…