Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim bi ablam var onada ultrason resmini atmıştım.oturup onunla konuşuyomuş.beraber yemek yapıyoruz.tarıflerı anlatıyorum ona tv izliyoruz dıyoya😃😃😃hehe.tam çatlak.tesmi attım aglıyo nekadar buyumuş şu elimi ayagımı falan diye.o benim kadar heycanlı😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

E benim eltimde korkmustu kaynanam böyle nasıl desem burada şıh derler ama orada ne derler bilmiyorum eltime kucucuk bi bez parçası vermistii bide cevsen onun üzerine çok şükür öyle bisey olmadı eltimde. Oda korkarak uyanıyordu hatta uyandığında evin fon perdeleri siyah onlari sökün diomus. Şimdi o bez parcasiyla cevseni üzerinde taşıyor hep

He yok canım benim okadar degıl.sadece hayvanlı falan ruyalar goruyorum korkarak uyanıyorum sonra bişey kalmıyo çok şükür.

Haha benim koçiş sarılınca bana ağırlık basıyo daha çok. Ben sarılıyom ona. Kolları ağırlık yapıyo napıyım :KK9: Ama sol tarafıma geçiriyom onu sola dönüp sarılıp yataıyom haha

Amin. İnş Allah. Boşuna yıl kaybedecek bebişlerimiz ama olsun. Hayırlısı. Aralık doğumlu olmak kötü olsa gerek :KK1:

:) ağırlık mi yapiyorr bence alışkanlıktan da gelio olabilr. Ben çok severim öyle uyumayı bi ahh bi kocis geçse elime:)

:) ağırlık mi yapiyorr bence alışkanlıktan da gelio olabilr. Ben çok severim öyle uyumayı bi ahh bi kocis geçse elime:)

Valla benimkide sarılınca agrlık yapıyo.ama mutlaka elini falan tutmam lazm o dokunmadan uyuyamıyorum😀😀😀

sorma bu kabızlık benim başıma bela bi de ben fissür ameliyatlıyım yani totomu zaten çizdi doktor daha önce tekrar olur diye korkuyorum... dediklerinin hepsini yapıyorum yıllardır.. hep iyi gelirdi ama şimdi gelmiyo ama şu mus sütü ne merak ettim şimdi bakıcam hemen inşallah iyi gelir doktoruma yakındım bu şikayetten ama ilaç vermedi inat adam.. doğal yollarla aşmaya çalış dedi ilaç olmasın hayatında dedi patlıcam yakında.. bir de benimde belim çok ağrıyor yan yatıp cenin pozisyonu alınca geçiyor.. belin asıl ilcı sıcaktır ama gebelikte sakn sıcak su torbası koyma ve gebelik sıcağı sevmiyor.. yüzme imkanın varsa yüz bele çok iyi

oy cnm benim Gecmis olsun, seninki daha zordur dogal olarak :KK43: ihinmaya korkar insan birsey olucak diye ;(
Doktorun hakli cnm bebek oldugu icin ellerinden geldigince ilac vermiyorlar ne olur ne olmaz belki birinin bünyesi kaldirmazda bebege ters etki yapar diye Allah korusun :KK43:

Sen eczaneden bi sor aggafin ismi galiba eger yok ise, muz al ve kendin yap, evde sütün icinde erit biraz beklet sonra ic. Burdaki hastahanelerde ameliyatan cikanlara hep o muz sütünü veriyorlarki narkozdan dolayi kabislik ceken, kendini zorlamasin, kolayca yapsin diye. Bana kürtajdan sonra vermislerdi bende doktordan istedim yazmadi gerek yok dedi ve limonlu su ic fln dedi. bende ezcaneden sordum, recetesizmis aldim :)

cnm belimin agrisi icin galiba doktora gidicem, hani göbegim daha cikmadiki agir gelsinde belim agirsin, yada basta hormonlardan dolayi oluyor ama benimki 1saat oturayim sonra hemen uzanmam lazim, 1saat ayakta durayim yine uzanmam lazim yoksa rahat edemiyorum, gecen bir seminerde 3saat oturunca simdi inanirmisin hala hafif agriyor :KK43:

Benim bi ablam var onada ultrason resmini atmıştım.oturup onunla konuşuyomuş.beraber yemek yapıyoruz.tarıflerı anlatıyorum ona tv izliyoruz dıyoya😃😃😃hehe.tam çatlak.tesmi attım aglıyo nekadar buyumuş şu elimi ayagımı falan diye.o benim kadar heycanlı😀😀

Yemek tarifi anlatio hee fotoyaa:) iyi vallahi oda değişik:) tvde izliyor kız ne güzel:KK70:

He yok canım benim okadar degıl.sadece hayvanlı falan ruyalar goruyorum korkarak uyanıyorum sonra bişey kalmıyo çok şükür.

İyi yaa aklına kötü şeker getirme duanida eksik etme canım Rabbimiz şifa versin

Yemek tarifi anlatio hee fotoyaa:) iyi vallahi oda değişik:) tvde izliyor kız ne güzel:KK70:

Here deli her gün gülme kırızıne sokuyo beni.yok bebişle şunu yaptım bunu yaptım diye.kesin kız aynı sana benziyo falan diyo😃😃hehe

Maşallah bebişim çok iyi.en son gordugumden berıncok daha özlüyorum.of hergün görmek istıyorum..ultrason resminden ellerini ayaklarını seviyorum hergün😀😀

hihihi masAllah masAllah ne güzel :) bende ultrasyonda gördügümden beri rüyama cocuklar girmeye basladi ama her cinsden :)

bugünlerin tadini cikart cnm, uykusuz geceler gelmeden önce :KK70:

hihihi masAllah masAllah ne güzel :) bende ultrasyonda gördügümden beri rüyama cocuklar girmeye basladi ama her cinsden :)

bugünlerin tadini cikart cnm, uykusuz geceler gelmeden önce :KK70:

Ya yapma😀😀calışıyorum zaten uykumu alamıyorum Ozamanları düşünmek istemiyorum şuan. 😃😃😃bebişime uykularım feda olsunn

sorma bu kabızlık benim başıma bela bi de ben fissür ameliyatlıyım yani totomu zaten çizdi doktor daha önce tekrar olur diye korkuyorum... dediklerinin hepsini yapıyorum yıllardır.. hep iyi gelirdi ama şimdi gelmiyo ama şu mus sütü ne merak ettim şimdi bakıcam hemen inşallah iyi gelir doktoruma yakındım bu şikayetten ama ilaç vermedi inat adam.. doğal yollarla aşmaya çalış dedi ilaç olmasın hayatında dedi patlıcam yakında.. bir de benimde belim çok ağrıyor yan yatıp cenin pozisyonu alınca geçiyor.. belin asıl ilcı sıcaktır ama gebelikte sakn sıcak su torbası koyma ve gebelik sıcağı sevmiyor.. yüzme imkanın varsa yüz bele çok iyi

Cnm siyah üzümü kaynat ve suyunu ic, oda cok iyi geliyormus simdi okudum :) sabah ve aksam dene bakalim insAllah iyi gelir

Valla benimkide sarılınca agrlık yapıyo.ama mutlaka elini falan tutmam lazm o dokunmadan uyuyamıyorum😀😀😀

Yok anamm biz sarmaş dolasizz .. kussek bile.sabahına sarilmiss oluyoruz ben ona kızıyorum niee sarıldın die o bana sonra ikimizde gülüyoruz :) : nazar:

Here deli her gün gülme kırızıne sokuyo beni.yok bebişle şunu yaptım bunu yaptım diye.kesin kız aynı sana benziyo falan diyo😃😃hehe

Kız benim kardeşlerimde öyle de seninki yem ek yapıyor tv izliyor. Valla benide güldürdün:KK70:

Yok anamm biz sarmaş dolasizz .. kussek bile.sabahına sarilmiss oluyoruz ben ona kızıyorum niee sarıldın die o bana sonra ikimizde gülüyoruz :) : nazar:

Hehe delii.bende daralıyorum üstümü açıyorum.oda hep beni kundaklıyo resmen. Bende gece uyanıp onun İçin kızıyorum.sabahta üzülüyorum gece uyanmış benim kocacım karısının üstünü örtmek için bende bagrıyorum utanmadan😀😀😀hehe

Kız benim kardeşlerimde öyle de seninki yem ek yapıyor tv izliyor. Valla benide güldürdün:KK70:

Telden resmini açıyo muabbet ediyo bildıgın.yanına gıttıgımde duşun karnıma neler dıyo yani😃😃😃hehe

X