Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Valla bende cok halsızım buaralar. Ama mecbur dayanıyorum napim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Doğrusun canım diyorumm yaa ben evdeyken böyleyim. uyu uyuyamıyorum daa.. Bi de geceleri artık ya saga yada sola yatıyoruz dimi 3 aylıktan sonra yatma seklimizde değişiyor

Doğrusun canım diyorumm yaa ben evdeyken böyleyim. uyu uyuyamıyorum daa.. Bi de geceleri artık ya saga yada sola yatıyoruz dimi 3 aylıktan sonra yatma seklimizde değişiyor

Aynen canımya bende yüzüstü yatardın hep .şimdi rahatsız oluyorum.yatamıyorum.mecburen yan yada sırt üstü yatıyorum

Günaydın aralığın cici annelerii:)
Gunaydinn
Günaydın canımmmm
gunaydinn

Valla bende cok halsızım buaralar. Ama mecbur dayanıyorum napim.
Bendede ayni

kizlar gunaydinn simdi geldim dojtordan herseyimiz coj guzel ama uyuyodu benimki kipir kipir goremedim dediginiz gibi ellerini yuzune kapamis misildiyodu ikili test icinde kanimi verdim bi hafta sonra cikacak sonuclar kontrolde bi ay sonra cinsiyette o zaman simdi tahmin etmiim net olunca solim dedi umutlanmayinn diye guzelliklede soleyince tmm dedik ole istee

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben buaralar gece cok kabus goruyorum ya korkarak yada bagırarak uyanıyorum gece. Dua okumadan etmeden asla uyumam.ama yinede bi kaç gündür var bende.napmam lazım acabaya

Maşallah bebişimize.sonuçlarda iyi çıkar inşallah canım.benım doktorda cinsiyet için oyle demişti.

Amin İnş Allah. Ben günlük tutuyorum bebeğime. Aklıma geldikçe karalıyorum bir şeyler hatıra salıyacağım. Ultrason resimlerini falan da yapıştırıcam. Bak ben bunları yaşadım. Böyle pimpiriklendim senin için diyeceğim
Ayy sorma yatamıyorum. Hep sağ tarafıma yatardım şimdi sola alışmaya çalışıyorum. Uyku arasında bi uyanıyorum sağ tarafa dönmüşüm hemen panikle sola dönüp tedirgin yatıyorum resmen. Son aylarda koltukta uyurum heralde

Çok sevindim canım. Hadi bakalım sonuçlarınız da temiz çıkar inş Allah. İyiymiş ya varsın uyusun

Aynen canımya bende yüzüstü yatardın hep .şimdi rahatsız oluyorum.yatamıyorum.mecburen yan yada sırt üstü yatıyorum

Canım üçüncü aydan sonra sırt üstüde yatilmıyor bence. ya sağa yada sola hatta sola yatmak daha iyimiş.

Aman maşallah annesii:) uyumuş mu minik.. Ins testin de temmuz çıkar sağlıcakla alırız bebisleri kucağımıza

Canım çok geçmiş olsun hamilelerde öyle oluyor arada Rabbimize çok şükür öyle bişeyim yok ama yatarken 1
Ayetelkürsü 3 ihlas 1 felak ve bir de nas süresini oku iyi gelir inşaallah

Son düzenleme:
Maşallah bebişimize.sonuçlarda iyi çıkar inşallah canım.benım doktorda cinsiyet için oyle demişti.

Aman maşallah annesii:) uyumuş mu minik.. Ins testin de temmuz çıkar sağlıcakla alırız bebisleri kucağımıza

Amin kizlar insallah temiz cikar yilbasindan once alursin kucagina dedi doktorumda yeni cok memnun kaldim masallah kadina ne sicak ne guleryuzlu ydu neler neler anlatti bebisi gosterirkekn ozelde bile bole ilgilenmemislerdi rabbim hepimize saglik versinn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin canım sağlıkla kucağımiza alırız ins hepimizde:)

Canım çok geçmiş olsun hamilelerde öyle oluyor arada Rabbimize çok şükür öyle bişeyim yok ama yatarken 1
Ayetelkürsü 3 ihlas 1 felak ve bir de nas süresini oku iyi gelir inşaallah

Hepsini okuyorum.annem alıştrmıştı .küçüklügümden beri onları okuyup duamı etmeden asla uyumam .uyuyakalsam bile gece uyanır okurum

Kızlar bu konuyu takip edemedim malesef.allahım tum bebişlerimi saglıklı bi şekilde kucagımıza almayı nasıp etsin inşallah.

Günaydin cnm ksb anca yazabiliyorum.
Amin insAllah Rabbim cümlemizin bebislerini korusun ve saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin insAllah. Konumuz bebeklerin önde gitmesi ve geriden gelmesiydi. Arkadas sagolsun doktoruna sormus, demis 20günü gecmedigi sürece endiselenmeye gerek yok. Genitikte olabiliyormus, sekerden dolayida olabiliyormus.

Sen bebis nasil? ne yapiyorsunuz bakim bebeginizle?

Maşallah bebişim çok iyi.en son gordugumden berıncok daha özlüyorum.of hergün görmek istıyorum..ultrason resminden ellerini ayaklarını seviyorum hergün😀😀

Haha benim koçiş sarılınca bana ağırlık basıyo daha çok. Ben sarılıyom ona. Kolları ağırlık yapıyo napıyım Ama sol tarafıma geçiriyom onu sola dönüp sarılıp yataıyom haha

Amin canım sağlıkla kucağımiza alırız ins hepimizde:)

Amin. İnş Allah. Boşuna yıl kaybedecek bebişlerimiz ama olsun. Hayırlısı. Aralık doğumlu olmak kötü olsa gerek

Hepsini okuyorum.annem alıştrmıştı .küçüklügümden beri onları okuyup duamı etmeden asla uyumam .uyuyakalsam bile gece uyanır okurum

E benim eltimde korkmustu kaynanam böyle nasıl desem burada şıh derler ama orada ne derler bilmiyorum eltime kucucuk bi bez parçası vermistii bide cevsen onun üzerine çok şükür öyle bisey olmadı eltimde. Oda korkarak uyanıyordu hatta uyandığında evin fon perdeleri siyah onlari sökün diomus. Şimdi o bez parcasiyla cevseni üzerinde taşıyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…