Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende salak salak ağlıyorum ortada bir şey yokken canım sıkılıyor kendi kendime zırlıyorum hormonlar galiba bizm sebep

Evet canım ya-aynen öyle bi de kafamızı çok karıştırıyoruz... Herşeye üzülüp duruyoruzz Rabbimiz korusun bebisleri:KK66:

Kızlar günaydın sabah sabah koştum size geldim

Malum Türkiye de tatildeyiz dün evde anneme biraz işlere yardım ettim sonra da küçük kız kardeşim var onu gezmeye götürdüm koşturmaca derken baya yoruldum farkında olmadan aksamdan beri kasıklarımda bi batma var korkmaya başladım kötü bişey olur mu sizce ?
Burda bi kadın doğuma gitsem mi ?

günaydın canım.. Bende annemlere geldiğimde öyle oldum ama fazla aşırı değildi eğer agrin çoksa dr git derim.. Az ise geçiyor birz dinlen

günaydın canım.. Bende annemlere geldiğimde öyle oldum ama fazla aşırı değildi eğer agrin çoksa dr git derim.. Az ise geçiyor birz dinlen

Canım işte sabahı bekledim ama hala var ağrı böyle hastaneye gitsem direk sıra verirler mi ?

Hani sancı değil de sızı gibi tam kasıklarda

Canım işte sabahı bekledim ama hala var ağrı böyle hastaneye gitsem direk sıra verirler mi ?

Hani sancı değil de sızı gibi tam kasıklarda

canım randevulu gidiyorsan her zaman drnu ara öyle gitt anlat dr una.. Gel derse gidersin bendede geçen öyle oldu.. Ama biraz yattim sabahına geçmişti. Eger için rahat değilse git gitmezsen bile ara dr unu

Canım benim sana çok çok katılıyorum helee ben... Ben deli olacağım aklıma saçma sapan şeyler geliyor netten bakıyorum daha bide araştırıyorum bugün nedense sağ bacağıma bi agri damar çekilme gibi hiss var ama ben bunu taaa nerelere görürdüm... Canımı sıkıp agliyorum mutsuz oluyorum.. Ben ne kadar etkilenirsem halbuki bebejde o kadar etkilenio ama saçma aklim işte:sly:

günaydın canım yapma demek kolay ama insanın elinde değil ama en azından netten araştırma çünkü en ufak diş eti kanamasında bile sanki yoğun bakıma alınmalıymışız gibi sonuçlar veriyor felaket tellalı... sakinliğni koru ama baağındaki çekme belden kaynaklanır büyük bi olasılıkla belinde ağrı vardır yoksa da kısa zamanda başlar önemli değil sadece ağır kaldırma çok oturur durumda da kalma arada gezenle

canım randevulu gidiyorsan her zaman drnu ara öyle gitt anlat dr una.. Gel derse gidersin bendede geçen öyle oldu.. Ama biraz yattim sabahına geçmişti. Eger için rahat değilse git gitmezsen bile ara dr unu

Yok canım benim doktorum burda değil . Ben Türkiye'de annemlere tatile geldim o yüzden burda düzenli bi doktorum yok

Biraz azaldı gibi sanki belki gitmem bakalım

günaydın canım yapma demek kolay ama insanın elinde değil ama en azından netten araştırma çünkü en ufak diş eti kanamasında bile sanki yoğun bakıma alınmalıymışız gibi sonuçlar veriyor felaket tellalı... sakinliğni koru ama baağındaki çekme belden kaynaklanır büyük bi olasılıkla belinde ağrı vardır yoksa da kısa zamanda başlar önemli değil sadece ağır kaldırma çok oturur durumda da kalma arada gezenle

Canım dün oluyordu bugün çok şükür şimdilik yok.. :) tsk :KK66: netten araştırdım bir daha da girmem.. moralim sıfır oldu zaten bebişim aklımdan çıkmıyor.. Ağlamaya hazir zaten hormonlar. Geçen küçük ağa ya bakarken bile dizi bitene kadar ağladım.. :) Rabbimiz korktuğumuz seylerle karşılamasın ins tüm bebek bekleyenleri

Kızlar kan değerim 790 çıktı dun akşam yltrasyonda görünmedi ama ne zaman görünür hece doktoruydu tecrübesiz diye düşünüyorum kaç haftalık dur sizce

Yok canım benim doktorum burda değil . Ben Türkiye'de annemlere tatile geldim o yüzden burda düzenli bi doktorum yok

Biraz azaldı gibi sanki belki gitmem bakalım

Geçer anacim ins kötü düşünmeyelimm :KK66: bide bi cümleyi kendime söylesem ahhh:) konunun adı değişirmi acaba yazicam aralığın pimpiriklii annelerii diee :)

Kızlar kan değerim 790 çıktı dun akşam yltrasyonda görünmedi ama ne zaman görünür hece doktoruydu tecrübesiz diye düşünüyorum kaç haftalık dur sizce

maşallah canım ins kucağımıza da alırız bebisleri:) canım ulturasyonda hemen görülüyor onu da bilmeyecek kadar tecrübesiz değildir herhalde.. Ama bebiş inn küçükse gözükmezz bi kaç gün daha bekle kendine de dikkat et bu arada:KK66:

Canım dün oluyordu bugün çok şükür şimdilik yok.. :) tsk :KK66: netten araştırdım bir daha da girmem.. moralim sıfır oldu zaten bebişim aklımdan çıkmıyor.. Ağlamaya hazir zaten hormonlar. Geçen küçük ağa ya bakarken bile dizi bitene kadar ağladım.. :) Rabbimiz korktuğumuz seylerle karşılamasın ins tüm bebek bekleyenleri

bende dizilere oturup ağlar oldum.. :)

önceden kayısı çok iyi gelirdi bana ama şimdi iyi gelmiyor .. sebenini biraz araştırdım gebelikte vücut aldığı besi ne olursa olsun vücuttan atmak istemezmiş yarın bi gün lazım olur diye.. yeni barsak çalışmayı bırakıyormuş kısmen bi de düz kas yapısı yüzünden.. ama bugün ne hikmetse rahatım biraz.. karpuz çok yedim bi de incir ve ılıksu içtim çok.. bi an önce alışalım gebeliğe ve tadına varmaya çalışalım.. bi de koyabilsem ultrason resmini koyucam ama beceremedim telden..
Bizim hormonlar iyice şaştı. Beden bile farklı çalışıyormuş baksana daha doğrusu çalışmıyor muş :KK1: Önceden iyi gelen şimdi gelmiyor. Bende söylemesi ayıp 3 gündür ishalim.:KK17: Üşütmedim de aslında ama olmuşum :KK1:
Rahatlamana sevindim. İnş Allah bir daha zorlamaz. Birde ameliyatlıymışsın. Daha tedirgin olursun haklısın valla.
Çok kolay. Gülücük ekle denen şeyin altında görüntü ekleden ekleniyor. Merakla bekliyoruz bebişle tanışmayı :KK19:
Günaydın aralığın cici annelerii:)
Günaydın canım :KK19:
Geçer anacim ins kötü düşünmeyelimm :KK66: bide bi cümleyi kendime söylesem ahhh:) konunun adı değişirmi acaba yazicam aralığın pimpiriklii annelerii diee :)
Aynen valla dün akşam minnacık, damla bile değil bir pembelik gördüm peçete de. Anında Progestan içip yattıp. Bir şey olmuşmudur diye düşünürken eşim dedi. Yoktur bir şey olsa ağrın da olurdu öyle dedi ya doktor dedi. Biraz daha rahatladım. Çok pimpirikliyiz çok :KK52:

bebek kan değerin 1000lere yaklaşınca daha net görünüyor diye biliyorum ayrıca adetini geçeli ne kadar oluyor? böyle bi tek kan değerine göre konuşmak yanlış

Bizim hormonlar iyice şaştı. Beden bile farklı çalışıyormuş baksana daha doğrusu çalışmıyor muş :KK1: Önceden iyi gelen şimdi gelmiyor. Bende söylemesi ayıp 3 gündür ishalim.:KK17: Üşütmedim de aslında ama olmuşum :KK1:
Rahatlamana sevindim. İnş Allah bir daha zorlamaz. Birde ameliyatlıymışsın. Daha tedirgin olursun haklısın valla.
Çok kolay. Gülücük ekle denen şeyin altında görüntü ekleden ekleniyor. Merakla bekliyoruz bebişle tanışmayı :KK19:

Aynen valla dün akşam minnacık, damla bile değil bir pembelik gördüm peçete de. Anında Progestan içip yattıp. Bir şey olmuşmudur diye düşünürken eşim dedi. Yoktur bir şey olsa ağrın da olurdu öyle dedi ya doktor dedi. Biraz daha rahatladım. Çok pimpirikliyiz çok :KK52:

Evet bi pskolojik destek bile almak istemiyorum dgl yani hamileliğimi yasayamıyorum kız 4 yıldır bugünü bekledim ben.. Bilmiyorumm ama hergun aman bugün nie böyle yarında böyle mı olucam die düşünmek bebislerimizi de etkiliyor..ister istemez canımız da acıyacak sancımızda olacak bebek gün geçtikçe büyüyecek ins. ister istemez vucutt kendini hazırlıyor.. Ammaa gel bunu bana ve benim gibi pimpirikli arkadaslarıma anlat...:KK70: bebisleri ins sağlıkla aldigimiz günleri görürüz de bu günlerimize güleriz inşaallah:)

Son düzenleme:

kuşum benim telden olmuyor yükleyemiyorum bi türlü bu kullandığım pc de evin pc si herkes oturuyor başına buraya resim yükleyemiyoruz.. bilemedim ama giden herkes koysa güzel olur bakardık resimlere

X