Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kesinlikle haklisin cnm yer gök Dua üzerine kurulmus :) Rabbim sadece benim bebisimi degil hepimizin cümlemizin bebislerini korusun insAllah ve kimseyi evlat acisiyla terbiye etmesin, isteyen herkese nasip etsin insAllah yüce Mevlam.

Doktoruma güveniyorum cnm basindan salma yapmiyor bütün sorularimizi ayrintilariyla cevapliyor, bize önden gitigni hastahanede ikilu testi yaparken dediler ve ondan sonra daha doktorumuzla görüsmedik, haftaya kontrolümüz var hayirlisi insAllah.

Sen nasilsin cnm? bebisin nasil?

Kızlar bu konuyu takip edemedim malesef.allahım tum bebişlerimi saglıklı bi şekilde kucagımıza almayı nasıp etsin inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen hayrına bakmıyor. Parayı veriyoruz ama bilgiyi tam alamadıktan sonra :KK19: Bende değiştirdim. Gerçi benimki ilgisizlikten değil aşırı yoğunluktan beklemekten bunaladığım için ve son kontrolü biraz geçiştirir gibi geldiği için. Hiç beklemezdim öyle bir şey doktorumdan. Değiştirdim rahatladım ohh

Bende öyle bii ohhh çekicem ins yaa ne o öyle gidiyorum 2.dk bakıp geliyorum haa ok bebeğim sağlıklı olsun grisi önemli dgl.. Rabbimiz hayırlısıyla iyi bi dr çıkardın karşımıza:KK66:

Bende öyle bii ohhh çekicem ins yaa ne o öyle gidiyorum 2.dk bakıp geliyorum haa ok bebeğim sağlıklı olsun grisi önemli dgl.. Rabbimiz hayırlısıyla iyi bi dr çıkardın karşımıza:KK66:

Amin canim ins Allah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kesinlikle haklisin cnm yer gök Dua üzerine kurulmus :) Rabbim sadece benim bebisimi degil hepimizin cümlemizin bebislerini korusun insAllah ve kimseyi evlat acisiyla terbiye etmesin, isteyen herkese nasip etsin insAllah yüce Mevlam.

Doktoruma güveniyorum cnm basindan salma yapmiyor bütün sorularimizi ayrintilariyla cevapliyor, bize önden gitigni hastahanede ikilu testi yaparken dediler ve ondan sonra daha doktorumuzla görüsmedik, haftaya kontrolümüz var hayirlisi insAllah.

Sen nasilsin cnm? bebisin nasil?

şükür iyiyiz ama ayıptır soylemesi benim derdim de kabızlık :KK43: sürekli lifli posalı beslendiğim halde böyle.. şimdi activia yemeye başladım 3 gündür iyi geliyor yavaş yavaş korkuyorum da zorlamaktan kendimi bebişe bi şey olur diye.. öyle işte bi de öğlenleri mışıl mışıl uyuyorum halen geçmedi uyku halim.. sende nasıl gidişat?

şükür iyiyiz ama ayıptır soylemesi benim derdim de kabızlık :KK43: sürekli lifli posalı beslendiğim halde böyle.. şimdi activia yemeye başladım 3 gündür iyi geliyor yavaş yavaş korkuyorum da zorlamaktan kendimi bebişe bi şey olur diye.. öyle işte bi de öğlenleri mışıl mışıl uyuyorum halen geçmedi uyku halim.. sende nasıl gidişat?

Canim belki yiyorsundur ama ben de sık sık kabız olurdum. Kuru kayısı ve arkasindan ılık su icmek cok ise yariyor. Gecmis olsun.

bizim bebeğimizin ense kalınğı 1.5 dedi normalmiş 2.5 ve üzeri olduğunda bi anamoli olabilirmiş.bütün organlarına baktık parmaklarını saydık mesanesine baktık maşallah bebeğimize:emir_bebek:

oyy cnm o sorun bendede baslarda vardi, süt ic iyi gelir, yada kurutulmus kayisi, erik koy aksamdan suya, sabah onun suyunu ic oda iyi geliyor, bide bol bol su ic cnm ben eczaneden almistim, mus sütü diye, ondan aliyordum arada bi, o ztn kesin cözüm, sonra annemlere verdim onlarda memnun kaldi :)

biz iyiz cnm elhamdulillah, dün belim cok agriyordu, sabah hala agri vardi ama elimden geldiyince uzaniyorum ve simdi daha iyim

Canim belki yiyorsundur ama ben de sık sık kabız olurdum. Kuru kayısı ve arkasindan ılık su icmek cok ise yariyor. Gecmis olsun.

önceden kayısı çok iyi gelirdi bana ama şimdi iyi gelmiyor .. sebenini biraz araştırdım gebelikte vücut aldığı besi ne olursa olsun vücuttan atmak istemezmiş yarın bi gün lazım olur diye.. yeni barsak çalışmayı bırakıyormuş kısmen bi de düz kas yapısı yüzünden.. ama bugün ne hikmetse rahatım biraz.. karpuz çok yedim bi de incir ve ılıksu içtim çok.. bi an önce alışalım gebeliğe ve tadına varmaya çalışalım.. bi de koyabilsem ultrason resmini koyucam ama beceremedim telden..

oyy cnm o sorun bendede baslarda vardi, süt ic iyi gelir, yada kurutulmus kayisi, erik koy aksamdan suya, sabah onun suyunu ic oda iyi geliyor, bide bol bol su ic cnm ben eczaneden almistim, mus sütü diye, ondan aliyordum arada bi, o ztn kesin cözüm, sonra annemlere verdim onlarda memnun kaldi :)

biz iyiz cnm elhamdulillah, dün belim cok agriyordu, sabah hala agri vardi ama elimden geldiyince uzaniyorum ve simdi daha iyim

sorma bu kabızlık benim başıma bela bi de ben fissür ameliyatlıyım yani totomu zaten çizdi doktor daha önce tekrar olur diye korkuyorum... dediklerinin hepsini yapıyorum yıllardır.. hep iyi gelirdi ama şimdi gelmiyo ama şu mus sütü ne merak ettim şimdi bakıcam hemen inşallah iyi gelir doktoruma yakındım bu şikayetten ama ilaç vermedi inat adam.. doğal yollarla aşmaya çalış dedi ilaç olmasın hayatında dedi patlıcam yakında.. bir de benimde belim çok ağrıyor yan yatıp cenin pozisyonu alınca geçiyor.. belin asıl ilcı sıcaktır ama gebelikte sakn sıcak su torbası koyma ve gebelik sıcağı sevmiyor.. yüzme imkanın varsa yüz bele çok iyi

Kızlar bu konuyu takip edemedim malesef.allahım tum bebişlerimi saglıklı bi şekilde kucagımıza almayı nasıp etsin inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım konu hani durduk yere pimpirikleniyoruz ya benim bebek geride yok seninki önce vb vb evham basıyo yok öylemi yok kasığım ağrıdı yok bi şey mi oluyor diye konuşuyorduk.. boşuna evhamlanıyoruz diyoz.. kaderimizde ne varsa onu yaşıyacaz ama duanın gücü tabii ki çok kuvvetli Allah hepimizi bebeklerimize kavuştursun

canım konu hani durduk yere pimpirikleniyoruz ya benim bebek geride yok seninki önce vb vb evham basıyo yok öylemi yok kasığım ağrıdı yok bi şey mi oluyor diye konuşuyorduk.. boşuna evhamlanıyoruz diyoz.. kaderimizde ne varsa onu yaşıyacaz ama duanın gücü tabii ki çok kuvvetli Allah hepimizi bebeklerimize kavuştursun

Canım benim sana çok çok katılıyorum helee ben... Ben deli olacağım aklıma saçma sapan şeyler geliyor netten bakıyorum daha bide araştırıyorum bugün nedense sağ bacağıma bi agri damar çekilme gibi hiss var ama ben bunu taaa nerelere görürdüm... Canımı sıkıp agliyorum mutsuz oluyorum.. Ben ne kadar etkilenirsem halbuki bebejde o kadar etkilenio ama saçma aklim işte:sly:

Kızlar günaydın sabah sabah koştum size geldim

Malum Türkiye de tatildeyiz dün evde anneme biraz işlere yardım ettim sonra da küçük kız kardeşim var onu gezmeye götürdüm koşturmaca derken baya yoruldum farkında olmadan aksamdan beri kasıklarımda bi batma var korkmaya başladım kötü bişey olur mu sizce ?
Burda bi kadın doğuma gitsem mi ?

X