Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım benim aksilik gibi istesinn de hadi evde okan ılık bi dus al uyu derim ama nerdeeeee... Fazla ayakta durma canım benim coj geçmiş olsun bende öyle olduğum zamanlarda dediğim gibi yapıyorum.. Halsizligi bebiss yapior anneee dinlen dioo sana

cnm gecmıs olsun ızın al eve gıt yat bence olmadı tuzlu aran ıc cnm

Olsun canım seninkinide hatrlamıyodum zaten😀😀hehe

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet aynı öyle 2dk bakıyor tamam dio haa benim için sağlığı önemli ama adam bi bilgi vermiyor bakk kızlar oynadı falan dio bana oynadığını bile göstermedi.. Yokk amacım yok ben bu dr değiştiririm hayirlisiyla ins.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, İşten kafamı kaldırıp anca girebildim
Bebişlerini görenler gözleriniz aydın. Bizim yerimize de baksaydınız.

Degıstr kız.ben degıstrdım bi günde arkadaş gibi olduk kadınla

Benim içinde dua et haftaya testim var iyi bi sonuç alırım inşallahhh

Ederim canım hepimiz için ederim tum hamisler için..:) buralarda 3 hastada iki defa böyle kuran okunuo maşallah ...inss Rabbimiz hepimizin bebisini sağlıcakla kucağımiza verir.. Güzel sonuçlarını alırsın

Bazı doktorların samimiyetinden midir nedir daha iyi anlaşabiliyorsun. Ve anlaşıp konuşabildiğin bir doktorla bu yolda olmak çok güzel. Her kafana takılanı sorarsın. Öteki türlü aklında sorular olmuyor valla. Hepimizin karşısına güzel bir doktor çıkarsın Rabbim.

Kızlar merhaba, İşten kafamı kaldırıp anca girebildim
Bebişlerini görenler gözleriniz aydın. Bizim yerimize de baksaydınız.

Ben baktım kımıldadıgı için ölçusunu alamadı doktor onun için 10 15 dk aralıklarla baktım .minik kalbini dinledim hep.şimdiden cok özledim resmine bakıyorum hep.

Değişirim anamm parayla bakıyor sanki hayırına mi bakıyor ins hayırlısıyla güzel bi dr çıkarır Rabbimiz karşıma...

Ayy ne güzel kıpır kıpır görmüşsün. Hemen özlüyoruz ya. Resim de avutmuyor belli bir zaman sonra. Hissetmeye başlasak o zaman rahatlar mıyız ki ?

Amin canım aynen.aradaki bag cok önemli doktorla olan.bukez tuttrdum inşallah bakalım.daha az para vermeme ragmen cok memnunum

Havadandr canım bende oyleyım bunaltcı kapalı bi hava var

halbuki bıdığımla aramız iyiydi bi skıntı yoktu bgn beni yıordu miniğim....öğlen ayran içmiştmde normaldi şimdi bi daha içsem bi köşede uyur kalırım wala

halbuki bıdığımla aramız iyiydi bi skıntı yoktu bgn beni yıordu miniğim....öğlen ayran içmiştmde normaldi şimdi bi daha içsem bi köşede uyur kalırım wala

Aman uyu gıtsın ben işte bazen sızıyorum valla alıştılar kımse bişey demiyo😀😀hehe

Değişirim anamm parayla bakıyor sanki hayırına mi bakıyor ins hayırlısıyla güzel bi dr çıkarır Rabbimiz karşıma...

Aynen hayrına bakmıyor. Parayı veriyoruz ama bilgiyi tam alamadıktan sonra Bende değiştirdim. Gerçi benimki ilgisizlikten değil aşırı yoğunluktan beklemekten bunaladığım için ve son kontrolü biraz geçiştirir gibi geldiği için. Hiç beklemezdim öyle bir şey doktorumdan. Değiştirdim rahatladım ohh

Ayy ne güzel kıpır kıpır görmüşsün. Hemen özlüyoruz ya. Resim de avutmuyor belli bir zaman sonra. Hissetmeye başlasak o zaman rahatlar mıyız ki ?

Rahatlarzda ozamanda napıyo acaba dıye metak ederiz.ysni bizim merakımız bitmez.hemde nekadar kıpır kıpır.maşallah benişime.doktor bile sasırdı durması için yapmadıgı kalmadı yok durmDı

Amin canım aynen.aradaki bag cok önemli doktorla olan.bukez tuttrdum inşallah bakalım.daha az para vermeme ragmen cok memnunum

İnş Allah hiç bozulmaz.

Benim kan şekerim düşer arada hemen tuzlu ayran ya da bir şeyler atıştırmak iyi geliyor. Mümkünse biraz dinlenmeye çalış gerçi çalışırken bunu nasıl yapacaksan. Psikolojik olarak iyiyim falan de iyi olursun. Kötü hissediyorum kendimi falan deme. Az kaldı zaten akşama evde dinlenirsin. Saat çabuk geçer aklına getirmemeye çalış. ben rahatsız olunca hep öyle yaparım valla.

Gerçekten bizde ki merak hiç bitmez :)

kesinlikle haklisin cnm yer gök Dua üzerine kurulmus :) Rabbim sadece benim bebisimi degil hepimizin cümlemizin bebislerini korusun insAllah ve kimseyi evlat acisiyla terbiye etmesin, isteyen herkese nasip etsin insAllah yüce Mevlam.

Doktoruma güveniyorum cnm basindan salma yapmiyor bütün sorularimizi ayrintilariyla cevapliyor, bize önden gitigni hastahanede ikilu testi yaparken dediler ve ondan sonra daha doktorumuzla görüsmedik, haftaya kontrolümüz var hayirlisi insAllah.

Sen nasilsin cnm? bebisin nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…