Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bugün 7nci günüm, 5nci gun embriyosu kalitesi 5aa. Belirtiler çok yaşadım, sırt, karın, kasık ve bel ağrısı. Gaz sancısı, şişlik.
Ayy maşallah. Bende hiç belirti yok. Okuduğum yorumlara göre benim bebiş tutunmadı

Ayy maşallah. Bende hiç belirti yok. Okuduğum yorumlara göre benim bebiş tutunmadı
Bir çok insanda belirti olmuyormuş ama sonuçları pozitif geliyormuş. Ben de yaşadığım belirtilerin hepsinin gebelikten olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Dün bayağı bi araştırdım da ilaçlar da çok değişimler yapıyor vücudumuzda. İnşallah senin de bebisin sana tutunacak. Lütfen olumsuz düşünme. Ben hep elimi karnıma koyup konuştum ve hep inandım. Sen de öyle yap

Yaaa evet geçen konuştuk seninle hala inanamıyorum, hatta ben kesin negatif çıkar düşüncesiyle fazladan test aldım bugün ama daha 1 dk dolmadan belirginlesti. Ben Fulya Bahçeci'de yaptırdım canım.
Evet yaaa konuştuk insallah benimde pozitiftir
Ay bende konuşuyorum yaa valla biri görse deli der

Yaaaa ne güzel bir gün pozitifler kan verenler güzel sonuç alanlar. Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıklıya gelsin
Sabah yazmıştım ama guzel haberler aldığımız bir gün olur inşallah diye Allah'm inşallah hepimiz guzel haber aliriz gerçekten zaman yaklaştıkça stres yapıyorum

Sabah yazmıştım ama guzel haberler aldığımız bir gün olur inşallah diye Allah'm inşallah hepimiz guzel haber aliriz gerçekten zaman yaklaştıkça stres yapıyorum
Artık pozitif düşünme zamanı desemde kendimden biliyorum. Pozitif olsa bile şaşkınlıktan inanamıyor insan . Boşuna stres yapmayın. Ben öğrendim sonucum da güzeldi ama bu sefer de yükselmeyecek korkusu sarmıştı. Bugün gayet de güzeldi sonucum kendimi boşa paralamışım. Siz sakın ben gibi olmayın. Pozitif süşünün hep

Pozitif düşünmek istiyorum insallahhh ilk yumurta dollenecekmis korkusu sonra NGS işleminden sağlıklı gelecekmiş korkusu simdi tuttuğu korkusu ben artık yukseldimi keseyim gorurmuyum korkusuna level atlamak istiyorummmmm

herkese merhaba benimde dün transferım gerçekleşti.İlk tüp bebek denememiz.9 nisanda test vericem ama gercekten beklemek cok zor.bır de evde tek basına olunca zaman bir türlu gecmek bilmiyor.her yediğim ictigim seyden süphe duyuyorum acaba bunu yemelı mıyım zararlı mıdır diye.hastaneye ıgne olmaya gıttım acaba bu kadar yurumemelımıydım marketten bırseyler aldım acaba bunları tasımamalımıydım dıye sureklı panık halınde gezıyorum.Doktorum da normal hayatına gerı don dedı normalde ne yapıyorsan onları yap dedı ama yine panik oluyor insan.Sizler transferden sonra hep dinlendiniz mi ya da yediklerinize ictiklerinize hep dikkat ettiniz mi?ornegin kahve cay bitki caylari hepsi yasaksa ne iciyorsunuz:)

Hayirli olsun elinizden geldigince dikkat edin gerisi Allaha emanet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…