Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Suan ertesi gün lekelenmesi hariç resmen beni anlattın insallah hepimiz pozitif haber aliriz benim 2 nisan test tarihim cuma sabah kliniğe gidip test vericem insalalh ama adet tarihim 1 nisan görülüyor hala çözemedim
İnşallah gönlümüzce olur hersey. Benim test tarihi 5 Nisan, kaçıncı gün embriyosu senin, kalitesi nedir? Bize bu süreçte verilen ilaçlardan dolayı adet tarihini unutmamız daha doğru olacak :) benim adet tarihim 28 mart, geçti bile yani. İlaçlar adet olmamızı engelliyor zaten.

Onuda burada öğrendim engellediğini benim 5bc kalitede NGS işlemi yapılmış genetik incelemede kaliteli gelen emriyo o yuzden 2 nisan dedi

Onuda burada öğrendim engellediğini benim 5bc kalitede NGS işlemi yapılmış genetik incelemede kaliteli gelen emriyo o yuzden 2 nisan dedi
Az kalmış test gününe, çok heyecan verici ya. Gaz problemin var mi peki? Onu yazmayı unutmuşum deli gibi gazim var bi de benim. Beni tek korkutan şey afedersin ama ishalim 1 haftadır, verdikleri antibiyotikten sanırım. Umarım kötü etkilemez sürecimi. Sana da verdiler mi antibiyotik?

Evet gaz bende 3 tup bebegimdede olmustu ben antibiyotik transfer günüde bıraktım

Bana sürekli oluyor ben de panik oluyorum sonra geçiyor. Bü göreydim şu veleti rahatlıyacam da işte.
Kızlar, gebeliği olusupta ultrason muayesine gizemleriniz oldu mu ? Benm daha ultrason günü gelmedi merak ediyorum. Birde hapsurdugumda veya oksurdugumde ozellikle sag kasigimda sanci oluyor. Size de oluyor mu. Gebeliği öğrendikten kaç gün sonraya randevu aldınız??? Kafamda deli sorular

Ben 21martta ogrendim 1nisanda kese icin cagirdi.. o bende de oluyor korkuyorum hapsurmaya

Olamaz .14 gün sonra bu kadar etkisi olmaz. 20 ve ya 30 birim etkisi deniliyor.

günaydın herkese haftaya bugün keseyi görmeye ve kalp atışını duymaya gideceğiz ama zaman geçmiyor çok heyecanlıyım :)
Ayy ne guzell benimde test gününe 3 gun var zaman resmen geçmiyor insallah hayırlısıyla keseyide kalp atışını da duyarsın darisi benim gibi bekleyiş içerisinde olan herkese insallah

Canım ben kese gördüm geçen hafta. Bebeği öğrendikten 10 gün sonra gel demişti. Bu perşembe de kalp duyacaz inşallah kasık ağrısı oluyor normal benim de soldan oluyor daha çok rahim büyüyor diyeymiş o sanırsam. Stres yapma canım çok da yorma kendini. Ne zamana verdiler sana randevu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…