Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Arkadaslar iyi dileklerde bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim . Hepinizde Allah razi olsun sorularıma da cevap verdiniz. Pozitif sonuc alan arkadaşların hepsi insallah saglikli bir hamilelik geçirir hayırlısı ile bebislerine kavuşurlar. Benim size zahmet olmazsa bir ricam olacak. Yukarılara da yazmıştım. Embriyonun genetik incelemesi yapanlar (bizimki sperm kaynaklı tüp bebek tedavisi yani doktor sperm den dolayı embriyonun genetiginde sorun olabilir dedi) yada yapmis sonuc bekleyenler,sonuc alanlar var mi cevap veren arkadaşlar oldu sagolsunlar .

Birde pozitif alan arkadaşlar sorun olmazsa hangi merkezlerde islem yaptiklarini yazabilirler mi .
Bahceci cok okudum hem ankara hemde istanbul.
3. Denememde insallah bende doktoruna denk gelirim de Pozitif sonuc alırım. Hepinizin eline yüreğine sağlık.

Kızlar hepinize selam. Bugün benim 8. Günüm transfer gününü sayarsak ki sabah 8 de oldum 9. Günüm ayrıca da adet günüm. Kasıklarımda ağrı çoğaldı herhalde adet günü geldiği için. Onun dışında ara ara batmalar oluyor. Bugün yattığım yerden kalkmıyorum sanki dolaşırsam adet olucakmışım gibi çarşamba sabahı direk kan vereyim diyorum ama çok korkuyorum negatif görürüm diye. Çok tuhaf bir heyecan var içim içime sığmıyor ama korkuyorum da. Ara ara ağlıyorum durup dururken bende durumlar böyle. Allah hepimize hayırlısını versin inşallah

Insallah tutunmustur hayirli sonuclarinizi alrz

Fulya da momart klinikte yaptırdım Erbil Yağmur doktorum inanılmaz pozitif ve iyi bir doktor. İşlemleri de fulya acıbademde yapıyor

Ayy hiç belirti aramayın ben kendimi heba ettim hiç belirtim yok diye pozitif sonuç alcağımı düşünmüyodm benim Sadece 7.nci gün lekelenmem belirti sayılabilir. Her bünye o kadar farklı ki belirtisiz de oluyor muş onu anladım Allah nasip etsin inşallah ♥

Belirti aramıyorum da gün yaklaştıkça heyecanlanıyorum test yapmaktan korkuyorum amin inşallah sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…