Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kan pıhtılaşma olduğunu test yaparak mı anliyorsunuz

Yok cnm ben başka yerde test yaptım başka başka drlara gezdim içime sinene kadar kendi Dr a telde bildirdim şehir dışındaydi hiç gidemedim ona birdaha

Deneyimli arkadaşlara bir sorum olacaktı
ben bugün fitil kullanmaya başlayacağım da günde iki tane sabah akşam. Hangi saatlerde almalıyım sizce akşam yatarken alsam 12 gibi diyorum sabah alarm kuranlar vardı üstüne yatmaya devam etmek için 8e kursam mesela. Ama bu sefer de çok zaman farkı olmaz mı emin olamadım
İki doz kullananlar nasıl kullandılar acaba bilgi verebilirler mi?

ben günde 3 kere 2şer tane alıyorum benim doktorum 5 6 saat ara olacak şekilde ayarla demişti 12 17 22 saatleri gibi alıyorum 15 20 dk uzanıyorum

Biraz uzun ve sıkıntılı olan iğne yi tercih etmiştim ben hergun kalçadan iğne vuruldum sabah akşam

Hergün bir tane de iğnem var tabi fitilin yanında

Başta yapıyor tahlilleri Dr benim 4 negatif denememde 5.de direk başladılar testlerde yapılmış ti zaten ama öncekilerde gebelikte veriyorlardı en son önceden başlattı
Benim gittiğim dr 13 haftada direk oksapar başlayalım yanında coraspirin dedi. Bu bana fazla geldi.36 yaşında olduğum için dedi.herhangi bir düşük hikayem yok .sonra üniversitede bir prof gittim gebelikte pıhtılaşma testi yapamayız dedi ama ilaç için şu an bir şey demek yanlış olur plesenta içindeki kan akışı bizi bilgi veriri dedi. Başlamayalım şimdilik dedi. Kararsız kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…