Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım erken gebelikle mi baktın yoksa normal kaset test mi ama işte 8. Gün idrarda negatifi gören arkadaşlar var hemen canını sıkma yarın kan ver bir için rahat etsin

Test gunumuz ayni benimde transferin 5. Gununde lekelenmem oldu surekli adet sancisi yasadim bugun 7.gunum agrilarim azaldi bana pazara test dedi doktorum ama ben yarin yaptiracagim 1 gunden bisey olmaz artik insallah sizde bende olumlu sonuc aliriz

Ilki tup bebekti cnm ben dr a sadece haber vermistim yuzyuze bile degil telefonla hemsiresine ikigun sonra yine test yao drdi sonra kese icin tarih soledi ben baska herhanngi bir kadin doguma gidip once kese sonra kalp atisi gordm ilaclara da devam demisti bir sure daha

Insallah hayirli sonucunuzu bekliyoruz

Canım erken gebelikle mi baktın yoksa normal kaset test mi ama işte 8. Gün idrarda negatifi gören arkadaşlar var hemen canını sıkma yarın kan ver bir için rahat etsin
Normal kaset test bitanede erken donemli testten vardi ama markasi dandik biseydi yarin sabah kan vericem tutmussa deger duauk de olsa cikar sonucta

Ya ben sanki o doktora gitmezsem bebek düşermiş gibi hep ona gideceğim diye kurmuşum kendimi. Büyük cesaret sizinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…