Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Evet bana yapti bana transfer sonrasi 1 gun fitil olarak degil de hap olsrak almami soyledirler. O gün inanilmaz oldu gercekten.
Transfer öncesi 5 gün iğnesini vermişti. Transferden sonra sabah akşam hap olarak verdi. Dün bir şey olmadı ama bugün etkiledi beni. İnşallah her içtiğimde yapmaz

Transfer öncesi 5 gün iğnesini vermişti. Transferden sonra sabah akşam hap olarak verdi. Dün bir şey olmadı ama bugün etkiledi beni. İnşallah her içtiğimde yapmaz
Evet insallah degisik bir sersemligi var bu hapin o nedenle de onu fitil olarak veriyor cogu doktor. belki doktorunuza bildirmenizde yarar vardir

Aynen belki fit
Evet insallah degisik bir sersemligi var bu hapin o nedenle de onu fitil olarak veriyor cogu doktor. belki doktorunuza bildirmenizde yarar vardir
Aynen belki fitile cevirir ben oncdn kullanmistim ben de birsey yapmamisti ama bas dönmesi cogunlukla yaparms

Canim ben pamuga kolonya dokuyorum baya bir morluklarin sisliklerin uzerinde yarm saat bekletiyorum cok iyi geliyor
Ben çok kısa yapıyodum demekki daha fazla yapmam gerekmiş. Baya sertleşti artık iğne zor giriyo ve çok acıyo bugün yarım saat bende ovalayım saolun

Ben çok kısa yapıyodum demekki daha fazla yapmam gerekmiş. Baya sertleşti artık iğne zor giriyo ve çok acıyo bugün yarım saat bende ovalayım saolun
Dun gece yatmadan yaptim cok faydasini gordum canim ben insallah sana da iyi gelir ve o yarim saat icinde ara ara kolonya doktum hep tazeledim

Sabahtan beri bu topik içindeyim insan ilk denemsi olunca herkesin hikayesinden birşeyler alıyor kendine bebişi sımsıkı tutunanlara Rabbim sağlıkla kucağa almayı nasip etsin negatif olanlarında inşallah yüzü biran önce gülsün duacıyım henüz benim gibi sonuç bekleyenlere de çok çok sabır 18inde transfer oldm 5.blast donmuş embriyolardan. 7.günümde kahverengi lekelenmelerim başladı arada kasıkta batma dışında da bişeyim yok 29u test günüm yaa sabır beklemek çok zormuş evde erken gebelik testimde var ama sabrediyorm

Insallah tutunma belirtsidr hayirli sonuclarinizi bekliyoruz

Kızlar beta sonucum bugün 11. günüm transfer itibari ile doktor test yaptırdığım için bir miktar kızdı.
30 Martta tekrar test yapılacak bugün itibari ile sonuçlar nasıl? Rahatça sevinemedim
sizce kimyasaldan falan mı şüphelendi test yaptım diye kızınca soramadım

Eklentiler

• 8b5d78d8-cdbe-4adb-9616-c19d1476ee59.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 65
Canim cok guzel cikmis bence gozun aydinkacinci gun yap demisti transfern

Canim cok guzel cikmis bence gozun aydinkacinci gun yap demisti transfern
14. gün kan testine çağırmıştı 29 Mart yani.. idrarda pozitif gördüm bebek var diye düşünüp bekleyecektim dün leke oldu pembe korktum gidip test yaptırdım doktordan fırçayı yedim. Hiç olumlu da konuşmadı sizin kaç çıkmıştı?

Aynen baya güzeldi değerleripazar günü erken gebeliği yapacam yoksa 2 gün dar gelir ev kan vermek isterimher yerim delik deşik 3 kez iğne görecem yoksa...
Benim pazar test gunum ama ben bu sabah evde test denedim bisey cikmadi aslinda ben yerlesme kanamasina kadar bircok belirti yasadim belki cikar belki cikmaz bilemiyoeum ama yarin sabah kan vericem dayanacak gucum kalmadi daha enazindan 1 gun daha bu igneleri vurulmam

Bbence trip atmis isedigi gun yaptirmadiniz diye. Iki gun. Sonraki artis onemli o da güzel cikar insallah3. Gun embryomuydu tek mi?

Bbence trip atmis isedigi gun yaptirmadiniz diye. Iki gun. Sonraki artis onemli o da güzel cikar insallah3. Gun embryomuydu tek mi?

Evet 3. gün 8 hücreliydi. Tek embriyoydu çünkü 3 yumurta toplanabildi ve bir tanesi döllendi.
Ay tribini yerim doktorun bebişim karnımda olsun da 3 gün suratını çekerim hiç önemli değil

Evet 3. gün 8 hücreliydi. Tek embriyoydu çünkü 3 yumurta toplanabildi ve bir tanesi döllendi.
Ay tribini yerim doktorun bebişim karnımda olsun da 3 gün suratını çekerim hiç önemli değil
Aynen sukur pozitif Iki gun sonra artisa bakin dr a danisin ilaclariniza nasil ne kadar devam edeceginizi sonra istediginiz dr a devam edebilirsiniz

Aynen sukur pozitif Iki gun sonra artisa bakin dr a danisin ilaclariniza nasil ne kadar devam edeceginizi sonra istediginiz dr a devam edebilirsiniz

Ya inanın bunu merak ediyordum. Şimdi tüp bebek tedavisini bitirdik gebeyiz diyelim illa doğuma kadar bu doktora mı gidilecek diye google da bile arattım.
Sizin böyle bir tecrübeniz oldu mu? İlk deneme mi yoksa ikinci bebek mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…