Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

O maydonoz hariç kısmı da beni üzüyor ama işte ben de maydonoz manyağıyım herşeyde kullanırım, çiğ çiğ yerim falan ama bi hafta önce bıraktım. Kokusu burnumda

Slm kızlar benim bugün 2 kaliteli yımurtam toplandı acaba 2 yeterlimi şansım az gb 2. Denemm olcak

Slm canm tebrikler Allah tamamına erdirsn inşlh benimde bugün 2 yumurtam toplandı aynı yaştayız ve 2. Denemm olcsk ilkinde hiç konulmadan öldü 2 embriyomda şimdi bakalım transfer günümü bekliyorum lütfen venim içinde dua et olurmu inşlh iyi olur senin hikayen bana umut oldu

Tabiki ederim.. inşallah güzel haberler alırsın. Içini ferah tut ve hep güzel düşün..

Çok şükür canım, darısı sağlıkla kucağına almaya inşallaj

Kızlar transferimin 2.gunu bugün. Oturken birden bire başım donmeye başladı ama çok tuhaf bir dönme hissi tarif edemiyorum tabiki hiç hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Tansiyonunu ölçtüm. 11e 6 çıktı. Normal mi bilmiyorum ama böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…