Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah sende de korku oluyor mu ya bir şey olacak diye bazen sevinemiyor bile şaka gibi geliyor.
Olmaz mı yaa. Daha keseyi de görmedik belirtilerde azalıyo yaa inan eşimle bile sevincimi paylaşamıyorum. Kendim kendime sevinecekken bile diyorum ki dur bakalım hala orda mı bilmiyorsun... Hayal kırıklığına uğramaktan da korkuyorum tutunan bebeğimi kaybetmekten de... Sürekli kendimi yokluyorum. İnşaallah yarın çok güzel haberlerle gelirim yaa

Doktoruna danıştın mı çok geçmiş olsun inşallah bir süre sonra geçiyor ama değil mi? Rahmimiz büyüyormuş o ağrılar ondan korkma
Çok teşekkür ederim Danıştım ağrı kesici al dedi sadece Kullanmadım ben de. Arada geçiyor ama tekrar başlıyor ben de senin gibi kanama olup olmadığını kontrol ediyorum. İnşallah ondandır

İnşallah ben de keseyi görene kadar ara ara lh testleriyle kontrol ediyordum. Çok şükür keseyi gördüm şimdi de kalbi atiyor mu duruyor mu aynı senin gibiyim. Hepimiz aynıyız bebeğimiz gidecek diye korkuyoruz. İnşallah sağlıcakla kucağımıza alırız

Insallah canim hayırlısı ile kucağına almak nasip olur benim 2. Denemem ilkinde embriyomuz gelişmedi 3. Gün 3 e bölündü oda tutmadı ne bileyim bu sefer iyi iki tane olunca heveslendim negatif çizgi görünce çok üzüldüm. Rabbim hepimize sağlıkla nasip etsin . Dondurulmus embriyom da yok benim taze transfer oldu

Mesajini okuyunca bi rahatladim benimde ilk ogrendigim 2-3gun cok belirtim vardi simdi kasik agrim azaldi direk aklima kotu kotu seyler geldi bisey mi oldu acaba diye inşallah yarin haberini bekliyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…