Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Tesekkur ederim taze transfer 5 gün embriyosuydu ilk denememdi zaten 1 yumurta kalmıştı o da tuttu çok şükür darısı istleyenlerin başına inşallah
Aminnn inşallah devamı da sağlıkla gelir canim, benim de taze 5. Gün transferi darısı bana benim gibi sonuc bekleyenlere inşallah ☺

Canim sana bisey daha sorabilir miyim taze transfer ya senin ki de doktorun progesteron içeren hangi ilaçları verdi
Burada bazı arkadaşlar hep hap hem fitil hemde igne kullanıyorlar acaba diyorum progesteronu cok yüksek tutunca erken tutunma yada tutunma ihtimali daha mi yüksek oluyor ki bu kadar progesteron takviyesi oluyor
Benim doktorum progesteron ile ilgili duphaston ilacindan günde 3 tane birde lutunis fitilinden günde 1 tane kullandirdi

Kizlar yarin transferim var 12 30 gibi merkkezde olcam heyecanliyim O Obayram arkadasimizn da yarin. dualarinizi eksik etmeyin
Amin canım ben de saat 9da orada olacağım sabah 6 buçukta yola çıkacağız heyecandan gözümü bile kırpamıyorum hala
Bugün kan testi verdim 8. Gün 157 çıkmış değer çok şükür
Tebrikler canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Merhaba hanımlar benimde ilk tedavim yarın transferim var hayırlıyla inşallah Listeye benide yazın
3 olduk yarın Whiterose89

Benim dondurulmuş transfer kasımda kürtaj olmuştum . Progesteron a gelince de adetin 13. Günü rahim kalınlığı nı kontrol etti 9 a yakındı sabah akşam fitil Bi tane de göbekten iğne başlatmıştı transfer sonrası iğneyi iki tane fitil iki tane devam ettirdi. Evet progesteron tutunmadan ve düşük olmamasından etkili. Transfer öncesi de test istedi progesteron iyi çıktı yine de bu şekil ilaç verdi pozitif oldu çok şükür sanırsam ilk 3 ay kullandıracak bu ilacı. Sizin de inşallah pozitif olur rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimiz e

Heyecanlandırmak istemem ama ogrtmn33 eğer hcg yüksek ise hassas testte kesin çıkar. Elinde olduğunu biliyorum hehehe...
Sırrım açığa çıktı aha kuzu şimdi idrar da silik çıksa kanda yüksek bir değer olabilir mi yani silik değerle kanda 100 lerde filan benim yan komşu da gebeinan anlamam dedim arkadaşlara sorayım

Sırrım açığa çıktı aha kuzu şimdi idrar da silik çıksa kanda yüksek bir değer olabilir mi yani silik değerle kanda 100 lerde filan benim yan komşu da gebeinan anlamam dedim arkadaşlara sorayım
Şimdiiiiii evet early gibi testlerde 10 ve üzeri hcg çıkıyormuş şu ucuz kaset testlerde 50 ve üzeri hcg çıkıyormuş. Ki burada idrarda pozitif görenlerin testleri hep yüksek geldi biliosun.

Kızlar alakasız olacak belki ama topuklu ayakkabı giysek sıkıntı olur mu bebek için acaba
Canım benim baldırlarıma kramp girdiği için ve kasıklarım rahatsız olduğu için crocsla bile rahat değildimben olsam artık topuklu rafa kaldırırım belki sen daha rahatsındır bende ağrı yönünden ama olsun risk

Şimdiiiiii evet early gibi testlerde 10 ve üzeri hcg çıkıyormuş şu ucuz kaset testlerde 50 ve üzeri hcg çıkıyormuş. Ki burada idrarda pozitif görenlerin testleri hep yüksek geldi biliosun.
Aynen baya güzeldi değerleripazar günü erken gebeliği yapacam yoksa 2 gün dar gelir ev kan vermek isterimher yerim delik deşik 3 kez iğne görecem yoksa...

Benim tüp bebek öncesi hormonlarıma bakilmisti arada bakilmadi bu gece saat 4 gibi uyandim test yaptım erken gebelik testi 8. Gunum oluyor bugün negatif cikti ben dün üye oldum yazdım sandım yazmamışım benim 2 tane 5. Gün embriyosuydu herhalde tutmamış tutsa çıkardı.. gece çok ağladım... progesteron düşüklüğünden mi tutmadı acaba embriyo kalitelerimin de bebeğin tutunacagin yerin çok iyi olduğunu söylemişti doktorum.. şuan bunları yazarken bile ağlıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…