Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaabalar hayirli olsun ne zaman 8.6 iydi transfer gunu mu bence gayet iyi cnm

Ya inşallah güzel haber alırsınız güzel günlere denk gelmiş. Benimde ilk denemem sebepsiz infertilite dondurulmuş 5.embriyosu 4AA kalitesi inşallah tutar Allah’ımın izniyle. Ben pek sakınmıyorum açıkçası yatıyorum kalkıyorum oturarak ablamlarla kızma birader oyunları oynuyoruz. Sakınan göze çöp batar derler ya o yüzden biraz rahat olmak istiyorum. Bakalım. Bugün sadece değişik olarak başımda değişik bi ağrı desem değil his desem değil kafamın içi çok garip ya beynim bana oyun oynuyo yada ilaçlar bilmiyorum 2 güne göre bugün bir farklı hissediyorum kendimi. Hayırlısı fazlada kaptırmıyorum kendimi. İnşallah güzel sonuçlar alırız.

Kızlar selamm. Sonuç çıktı 19. Ama üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Dr pazartesi günü tekrar istedi.artis çok önemli dedi. Kimyasal da olabiliyor dedi. Bildiğiniz gibi
İnşallah artışa geçer canım kötü düşünme moralini bozma çok kişi var bu değerlerle sonra artış gösteren önemli olan iki günde bir artışı

Ben de yatma taraftarı değilim evin içinde tur bindiriyorum resmen göğüs ucunda kaşınma falan başladı psikolojik mi acaba diye düşünmüyor değilim cuma gününü bekleyemem sanırım erken idrar testi yapmaya başlarım herhalde bu Arada yaş kaç senin tek embriyo mu ?

Benim de transfer sonrasi 7inci gunde ayni sey oldu. Buyuk ihtimal tutunma, yerlesme kanamasi.. umudunuzunl yitirmeyin

Yaş 24 tek embriyo sana tavsiyem idrar testi yapma. Negatifi görürsün moralin bozulur. İdrara geç karışıyor gebelik. Benim tanıdığım çoğu kişide idrarda çıkmadı kanda çıktı kendini yıpratırsın. Gününü beklemeni tavsiye ederim. Ben transfer olduktan sonra günümü beklemeye karar verdim. Hayırlısı artık.

Kaygılanma benimde 3. Günüm hiç bir belirtim yok herkesin bünyesi farklı

Evet öyle oluyormuş biliyorum bakalım ne kadar dayanacağım

Yok canım estağfurullah ama hepimiz biliyoruz ki hem maddi hem manevi çok kaybımız var o yüzden de olumsuz herhangi birşey de modumuz düşüyor, umarım hepimiz pozitif sonuçlar alırız en çok da iğneler koyuyor yani

Arkadaşlar merhaba benim bugün yumurta toplamam oldu 5 gün sonrası içim doktor Lucrin iğne verdi bu ne için kullanılıyor aranızda kullanan var mı?

Kendine yapıcak bişeyler bulsan aslında kitap okuma film izleme gibi. Kendine çok yüklenme lütfen sonucun güzel. İnşallahta güzelce yükselicek
Ah canım benim çok teşekkür ederim inanın şu an ailemden daha çok sizlere ihtiyacım var. Biraz sakinledim E Edanmmmm benimle ilgileniyor sağolsun ve müzik dinliyorum iyi geldi .İnşallah güzel haberler vereceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…