Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bu kimyasalda nasıl belirtiler var kanama falan oluyomu. Benim 8.gun 12, 10.gun 19, 12.gun 33. Internette bazı yerlerde %60 artis yeterli yaziyo benimkide o sinirda artiyo.
Benim doktorum 2 kat artmasi gerektigini soyledi kimyasal gibi gozukuyo insallah değildir

Benden hic kan almadilar transfer sonrasi progesten igne yapildi+ gebelik serumu takildi. Ben de gunde 3 progestan fitil ve hergun progestan kalcadan igne oluyorum. Benim lekelenmem kahverengi ve 2 parmak genisliginde geldi. Beni hic cagirmadilar bidaha

Her doktorun yöntemi farklı demek ki canım güzel haberlerini bekliyorum

Arkadaşlar nasılsınız. Transferi olan arkadaşlar neler yapıyorsunuz. Sizleri merak ettim yazmak istedim herkese.
Hiç Bi değişiklik yok bende yavaş yavaş iş de yapıyorum bulaşık falan kızım var mecbur onla ilgileniyorum fırsat buldukça uzandım belirti diyebileceğim hiçbişey de yok. Bugün yemek de yapacağım artık normale dönerim. 5.gün embriyosu için ya aynı gün yada 48 saat içinde tutar diye okumuştum bugün tuttuysa tuttu

Arkadaşlar nasılsınız. Transferi olan arkadaşlar neler yapıyorsunuz. Sizleri merak ettim yazmak istedim herkese.
İyiyim çok şükür transferin 4. Günü de doldu bir belirtim yok sabırla beklemeye çalışıyorum. Sen nasılsın?

Buarada MorDeno güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle

Benim doktorum 2 kat artmasi gerektigini soyledi kimyasal gibi gozukuyo insallah değildir
19 sonucunu gormustu doktor.bence Kotu bi sonuc degil ilaclarını bırakma dedi. 12.gunden sonra degerler dahada yukseliyo dedi ama yine yukselmedi iste. Pazartesi yine kan verip goruscez doktorla

Tutmuştur inşallah bana kalsa bende normal hayatıma döneceğim ama eşim sakın bişey yapma diye tembihleyip duruyo. Daha önce düşük yaptığım için korkuyor. Arada evin içinde dolanıyorum. İştahım pek yok ilaç içeceğim diye yiyorum biseyler atıştırıyorum

İyiyim çok şükür transferin 4. Günü de doldu bir belirtim yok sabırla beklemeye çalışıyorum. Sen nasılsın?

Buarada MorDeno güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle
Ben de iyim şükür dün biraz yorgan altında durmama rağmen üşüdüm kısa süre sonra geçti. Bugünde biraz kasıkta batma var ama ilaçlardandır kendimi kandırmak istemiyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…