Marmarissss

gaye2007

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2011
239
0
Slm kızlar bana marmariste ailecek geçireceğimiz çocuklara da uygun güzel bir otel tavsiyesi olan varmııı

Demekki kadınlar kulübünde marmarise tatile gidecek ilk kişi benim yaşasın yaşasın

Demekki kadınlar kulübünde marmarise tatile gidecek ilk kişi benim yaşasın yaşasın

marmaritin grand azur cok elit bir otel yemekleri cok lezzetli akua parki yok tek kaydiragi var ama otelin cok yakin yerde akua park var orayada gidilibilir marmaris tatil icin bir numara yer benim icin gece hayati vesaire ile super bi yer

saol canım baktım otel güzel ama yarım pansiyon tam pansiyon olaymış iyi olacakmış çook tşk

onemli degil arkadasim marmariste tatil koyu bulmak cok zor ama guzel yerdir marmaris iyi tatiller simdiden clup arenaya gitmeni ve tekne tuuruda yapmani tavsiye ederim

İnşallah canım ilk gidecem bakalım önemli olan kızım eğlensin temiz olsun bide yemekleri güzel olursa
hiçde fena olmaz

benim marmarasi dair acıklı anılarım var kötü bir tatil olmuştu benim için o yüzden sevmiyorum marmarisi aamaaa size iyi tatiler dilerim efenim

marmaritin grand azur cok elit bir otel yemekleri cok lezzetli akua parki yok tek kaydiragi var ama otelin cok yakin yerde akua park var orayada gidilibilir marmaris tatil icin bir numara yer benim icin gece hayati vesaire ile super bi yer

bir tek o otelimi tavsiye ediyosun canım başka alternatifler yokmu bildiğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…