Markaların nefret edilen parfümleri

kimzo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
116
3
ÜNLÜ MARKALARIN ÇOK SEVİLEN PARFÜMLERİNİN OLDUĞU GİBİ BAZILARIMIZIN ASLA KULLANAMAYACAĞI PARFÜMLERİDE VARDIR
YAPILAN YORUMLARDA SIKLIKLA ADI GEÇEN NEFRET EDİLEN PARFÜMLER AŞAĞIDA BELİRTİŞMİŞTİR.BENİM ŞAHSİ BEĞENMEDİYİM NEFRET ETTİĞİM BÖĞĞ DEDİRTEN 3 PARFÜM VAR AŞAĞIDA GİVENCHY-DKNY-KENZO

SİZLERİN Kİ HANGİSİ ACABA

Burberry Wekend

Bulgari Pour Homme

Cacharel Scarlett Femme

Calvin Clein Eternity

Carolina Herrera ch women

Chanel No 5

Dior Dune

Dkny Women fragrance

Dolce Gabbana Feminine

Escada S Femme

Estee Lauder Pleasures Intense

Giorgio Armani Mania

Givenchy Hot Couture

Gucci By Gucci

Guerlain Samsara Renais

Hugo Boss Woman

Jean Paul Gaultier Ma Dame

Jil Sander Sun

Kenzo Flower By Kenzo

Lancome Tresor Femme

Paco Rabanne XS Black

Ralph Lauren Romance

S.J.Parker Lovely

Thierry Mugler Womanity

Versace Versus Femme

Yves Saint Laurent Cinema

chanel no5 klasik bir parfüm bence çok güzel ama çoğu insan beğenmiyor +35 bir parfüm bence :)

estee lauder pleasures intense hayatımın kokularından biridir, şu ana kadar sevmeyen duymadım

bir kaç çok çok yanlış saptama dışında diğerlerine katılabilirm, ama bence pleasures intense başta olmak üzere romance,eternity, armani mania mükemmel kokular

bende kenzo flowerdan nefret ediorum ama dkny in parfümünden olduğu kadar olamazz ama durun durun givenchy hot couture kadar hiç parfüm bana böğğ dedirtemez chanel no:5 unutmuşum oda diğerleri kadar olmasada asla kullanamayacağım parfümlerden kullanan arkadaşlarada saygı duyarım tabi

chanel no 5 bence biraz anne parfümü 40 yaşlarının başındakiler için. örn benim annem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…