markafoniden ucuza alma yolu

Selma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
290
18
40
Arkadaşlar forumdonanimhaber alışveriş çek bölümünden markafoni 20tl altlimitsiz çek alıyorum 6 liraya, markafoniden alışverişlerimde
ürünler 14lira daha ucuza gelmiş oluyor böyle bir sürü ihtiyacımızı daha ucuza karşılamış oluyoruz, abime gömlekler aldım markafoniden tony montana bugün geldi çok güzel yumuşak yüzde yüz pamuk, yalnızca 10liraya gelmiş oldu:)

Merhaba bende n11 den birinden cek alarak alisveris yapmistim 70 tl lik indirim saglamislardi.yalniz uyarmak istiyorum.yalnizca tam guvenilir kisilerden mumkunse ayni kisilerden alisveris yapin.
Cunku yakin zamanda bir kisi ayni anda 4-5 kisiyi dolandirdi herbirinden 1-2 bin tl arasi para vurgun yapti.eminim ki onun gibi yapmaya calisan uyaniklar da cikacaktir..alisverisini tamamlamis kisilere pm atarak sorarsaniz gonul rahatligiyla ucuz alisveris yaparsiniz..

bugün eşimde alacak bana indirim çeki buradan 100 tl alt limitli alışveriş için 47 tl çek veriyorlar 6 tl ye ve çok uyguna geliyor alışverişlerimiz bu sayede bu akşam deniycez bakalım, hayırlısı.

bugün eşimde alacak bana indirim çeki buradan 100 tl alt limitli alışveriş için 47 tl çek veriyorlar 6 tl ye ve çok uyguna geliyor alışverişlerimiz bu sayede bu akşam deniycez bakalım, hayırlısı.

aynı miktarda çekle biz de 2 gün önce alışveriş yaptık daha gelmedi aldıklarımız umarım güzeldirler. bu arada rütbesi yüksek kişilerden alın mümkünse ne olur ne olmaz :KK55:

markafoni zaten indirimli kampanya sitesi indiriminde indirimi süpper yaa:KK9:

X