Marjinal Vücut Spreyleri

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
mis kokulular:KK3:
sizlere kullandığım ve vazgeçemediğim bir markanın vücut spreylerini tanıtmak istiyorum:KK19::KK12:
marjinal yerli bir marka,ayriyeten losyonları,vücut jel ve peeling leride mevcut:13:
meyve kokusu vazgeçilmeziniz ise kesinlikle öneriyorum.ben narlısından vazgeçemiyorum,kayısılı olanı bayram çekilişinde aybur34 bana hediye etti saolsun:13:üzümlüsüde var,en kısa zamanda onuda alıcam işallah:KK12:
fiyatlarıda çok uygun,7 tl üstelik:KK8:
banyodan çıkar çıkmaz bunu sıkın,gün boyu misler gibi kokucaksınız emin olun:KK19:
5d419d2f.jpg

zevkler tartışılmaz,ama ben narlıyı tek geçiyorum:13:

ilk kez gördüm, nerde satılıyo bunlar?? kendi mağazaları mı var?

ay acaip merak ettim cnm şunları yaa.
ya bişi sorcam ama utanıyorum.
bu vücut spreyleri nasıl kullanılıyo. yani parfüm gibi bileklere boyna flan mı sıkılıyo tanrıçam:KK17:

genelde banyodan sonra ama normaldede sıkabilirsin tabii bütün vücuda sıkılıyo..
ben bacaklarm dahil heryerime sıkıyorum...

bu vücut spreyleri nasıl kullanılıyo. yani parfüm gibi bileklere boyna flan mı sıkılıyo tanrıçam:KK17:

banyodan sonra tüm vücuduna kullanabilirisn.. ben yazları deo olarak bile kullanıyorum başka bişey kullanmadan tüm vücuduma hatta koltuk altımada deo olarak sürüyorum süpper oluyo.. ama bu ürünü daha önce hiç görmemiştimm

bitanem utanıcak ne var:KK69:
banyodan sonra tüm vücuduna sıkabilirsin
ayrıca ben her yerime sıkıyorum:KK1:parfüm gibi:KK12:

buarada bu vücut spreylerinin fiyatı nedir?

7 tl:13:

Kanka vücut spreyi hiç kullanmadım cildim çok kuru olduğu için genelde ya krem sürerim ya bebe yağı krem sürersem meyvelilerden sürerim off ne mis kokar:KK69: ama bunu merak ettim parfüm yerine bunu tercih ederim her yerde parfüm sıkmak olmuyo böyle meyve kokuları daha tercihim olur inşallah buralarda bulabilirim kesin deneyeceğim hele sen tavsiye ettin ya almam lazım benim bundan çok da uygun fiyatları:124:

ay tanrıçam saol bunuda yeni gördüm kuşumm bundanda alıcam ismini not aldım bilee:KK16:

Kanka vücut spreyi hiç kullanmadım cildim çok kuru olduğu için genelde ya krem sürerim ya bebe yağı krem sürersem meyvelilerden sürerim off ne mis kokar:KK69: ama bunu merak ettim parfüm yerine bunu tercih ederim her yerde parfüm sıkmak olmuyo böyle meyve kokuları daha tercihim olur inşallah buralarda bulabilirim kesin deneyeceğim hele sen tavsiye ettin ya almam lazım benim bundan çok da uygun fiyatları:124:
kankam ben zaten parfüm kullanmıyorum bunların sayesinde:82:
bunlar parfümlerin pabucunu dama attı valla:21:
nasıda bakıyo kendine pislük seni:KK23:yağlar kremler:KK23:kokoş şey:KK12::KK1:

ay tanrıçam saol bunuda yeni gördüm kuşumm bundanda alıcam ismini not aldım bilee:KK16:

sen saol gülüm:KK16:
narlısını al mutlaka ama:KK23:gerçi zevk meselesi,belki kayısı yada üzümlüyü seversin:KK17:
bulamazsan,ben sana yollarım,eğer konuştuğumuz olay olursa:KK23:

vayyyy bu haberi birilerine haber vermem lazım sponsorluk yapmak gerek sana dimi kanka:13:
bu arada üzümlüsü yolda tabi gelebilirse
:KK55:

vayyyy bu haberi birilerine haber vermem lazım sponsorluk yapmak gerek sana dimi kanka:13:
bu arada üzümlüsü yolda tabi gelebilirse
:KK55:

kankam ayıpsın:KK23:topiğimde de,diğer topiklerdede kaç kere paylaştım:KK62::KK1:
üzümlüdemi aldın:KK52:şaka:KK52:
oy kurban olurum verene ya:KK69:şimdiden teşekkürler bitanem:KK16:
resimler elime geçince paylaşırım:KK23:

hiç kullanmadım ama yakından gördüm :KK53:
tanrıçama hediye geldi ayburdan :KK69:

kankam begendiyse 10 numaradır :KK23:
bende denemek istiyorum :21:

bende alırım ama bulursam vucut nemlendırıcılerı vazgecılmezımdır her banyodan sonra gun ıcınde heryerımı kremlerım hıc yaglanmaz cıldım kuru

üzümlüyü almadım yürüttüm hacı:KK9::KK9::KK9:
çahall:KK23:indiregandici seni:KK60: :KK60:
idolümsün arsel lüpenim:KK19:

hiç kullanmadım ama yakından gördüm :KK53:
tanrıçama hediye geldi ayburdan :KK69:

kankam begendiyse 10 numaradır :KK23:
bende denemek istiyorum :21:
ayburum hediye etti tabi:KK19:kayısı kokuyo buram buram:KK12:
ondan önce ben keşfedip narlısını almıştım.tesadüf işte.kalbimi bilmiş canım benim:KK48:

bende alırım ama bulursam vucut nemlendırıcılerı vazgecılmezımdır her banyodan sonra gun ıcınde heryerımı kremlerım hıc yaglanmaz cıldım kuru

bulmadan alamazsın zaten miri:86:
losyonlarıda var bu markanın canım.losyon topiğine konu açtım.ilgini çekerese bakarsın
7 tl fiyatları.çok uygun yani:13:

Son düzenleme:
Tam bir vucud spreyi canavarıyım vallahi. :KK12:
Her sabah dusdan sonra fıss fısss mis gibi oluyor insan. Birde pırıltılıları var en cok onlardan kullanıyorum.
Sızın onerdıklerınıze de mutlaka bakacagım.
Ozellıkle evlı hanımlar kullanmalı eslerinin yanında, uyurken missler gibi kokmalı :KK69: :KK17: