Lazer Epilasyon Marge Güzellik Merkezi!!

ezgimpala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
2
0
30
Kızlar merhaba ben yeni katıldım bu aileye :) mecidiyeköy, kadıköy ve bakırköyde şubeleri olan marge güzellik merkezinin epilasyonu konusunda ne düşünüyorsunuz? Giden birileri varsa beni aydınlatabilir mi ya? Sevgiler

Dediğiniz yeri bilmiyorum. Üstelik İstanbul’da da oturmuyorum ama uyarmak istedim sizi.

Kuaför, güzellik merkezi gibi yerlerde lütfen yaptırmayın. Klinik, hastane böyle yerleri tercih edin. Bana hiç güven vermiyor öyle yerler. Dermatolog olmadan nasıl yapıyorlar aklım almıyor.

Kızlar merhaba ben yeni katıldım bu aileye :) mecidiyeköy, kadıköy ve bakırköyde şubeleri olan marge güzellik merkezinin epilasyonu konusunda ne düşünüyorsunuz? Giden birileri varsa beni aydınlatabilir mi ya? Sevgiler

Merhaba,
Ben de beylikdüzü şubesine başlayacağım bu ay. Siz gittiniz mi? Gittiyseniz de memnun musunuz?

Ben mecidiyeköydeki şubesine gittim. Vortexpro kullanıyorlar cihaz ipl. Cihazın üretici firması ipl olarak tanıtıyor. Ama marge cihazın Alex ve diot özellikte olduğunu söylüyor. Ben ipl mi diye sormuştum hayır değil dediler sonradan araştırınca öğrendim ama 2 ay geçtiği için sözleşmeyi iptal ettiremedim. 8 seans genital gittim tüylerim dokuluyordu ama bırakınca eksiksiz çıktılar hepsi. Bosuna para verip kandirilmayin. Ağızları çok güzel laf yapıyor kanmayın. İpl cihazda sonuç a lin maz. Arkadaşım da gidiyordu tüm vücut onun bacak dışında hiçbir işe yaramadı parası boşa gitti. Hala üstüne seans satmaya calistilar.

Ben mecidiyeköydeki şubesine gittim. Vortexpro kullanıyorlar cihaz ipl. Cihazın üretici firması ipl olarak tanıtıyor. Ama marge cihazın Alex ve diot özellikte olduğunu söylüyor. Ben ipl mi diye sormuştum hayır değil dediler sonradan araştırınca öğrendim ama 2 ay geçtiği için sözleşmeyi iptal ettiremedim. 8 seans genital gittim tüylerim dokuluyordu ama bırakınca eksiksiz çıktılar hepsi. Bosuna para verip kandirilmayin. Ağızları çok güzel laf yapıyor kanmayın. İpl cihazda sonuç a lin maz. Arkadaşım da gidiyordu tüm vücut onun bacak dışında hiçbir işe yaramadı parası boşa gitti. Hala üstüne seans satmaya calistilar.
merhaba.. benim de son 2 seansım kaldı ama hiç memnun değilim. koltukaltı seasım bitti ama suan kısa kollu birsey giyemiyorum o kadar kötü yani. diğer bölgelerimden de memnun değilim zaten.bana da ücretli extra seans teklif ettiler kabul etmedim. henüz şikayetimi dile getirmedim ama bu durumdan hoşnut değilim. ücret iadesi konusunda ısrarcı olmak istiyorum tüketici hakları mahkeme artık ne olacaksa. siz bu konuda birsey yaptınız mı şikayet anlamında? az para değil. hem para hem de zaman kaybı.

X