Saç Bakım Ürünleri Marcia Teixeira Brazilian Keratin Treatment kullanan var mı?

ridibunda

make cake not war
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
159
2
FDA onaylı ve sağlık bakanlığı analiz raporuna göre %0.0028 oranında formaldehit içeriyormuş bu ürün, kullanan var mı?

Ben kullandım 1 gün bekletilen olanı değil mi? Ben dükkanını kapatan bir kuaförden aldım çok uygun bir fiyata yarı. Eylül ayında sanırım yada ağustos olabilir emin değilim tam ilk uygulamamı yaptım. yaklaşık 1.5 ay önce uçlarda hafif tülermeler oluyordu o da çok fazla havuza girdiğimden sanırım tekrar uygulama yaptım ama ikinci uygulamayı düşük ısıyla yaptım. Düzlük konusunda tam bir bilgi belirtemiyeceğim çünkü benim saçlarım düz yani çok hafif dalgalı boyadan yıprandığı için kıvrılıyorlardı şuan ama kuruttukdan sonra dümdüz oluyorlar. Birde içindeki formaldehit oranı düşükde olsa benide korkutmuştu. Ama ojelerde falan da var diye okuduğumda rahatlamıştım biraz. Tekrar yapar mıyım ama yaparım çünkü elimde hala mevcut o bitmeden yeni ürün almam sanırım. Siz ne kadara buldunuz peki ürünü??
Ben yaklaşık 200ml'yi 50tl gibi uygun bir fiyata aldım

ben satın almadım fiyatını hiç bilmiorm fda onaylı keratinleri ararken buldum kullanan memnun olan var mı diye konu açtım

arkadaşlar bişey sormak istiyorum. bende marcia teixeria keratin aldım ama bana gelen şişenin üzerinde De-Frizzing Treatment yazıyo. brezilian keratin treatment yazmıyor. bu madde de düzleştirmede kullanılıyor biliyorum ama ben keratin istediğimi söylemiştim. sizin ürünlerinizin üzerinde ne yazıyor? daha kullanmadım, arkada türkçe etiketinde brezilya keratin tedavisi yazıyor ama bilemedim.

Gecen hafta yesilkoyde bi kuaforde kuaforumun israriya keratin bakim yaptirdim. Cokk guzelmis urun gunluk kullanim sapmuanlarini da online satis magazasindan aldim. Keratin yaptirip ayni gun yikamak harikaaaaa. Sampuanlarin kokusu cok guzell. Eger keratin yaptiriyosaniz marcia teixeira keratini mutlakaaa kullanin.

X