Mantara çözüm

Hurye ersoy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2019
27
4
24
Acil yorumlarınızı beklıyorum 1 buçuk haftadır. Piskolojim bozuldu .2ay önce doktor rahmimde enfeksiyon var demişti fitil hap verdi geçti, faydasını gördüm.şimdi yine vardı büsefer başka bi doktor mantar dedi fitil ile krem verdi 3 fitil kullandım sirkeli su ile yıkıyorum ama rahmim kızardı napıcam bilmiyorum enfeksiyonmu mantarmı başka bişeymi. Doktorlarada belli olmuyor ...tavsiyelerinizi bekliyorum :KK61:

Evli misiniz? Mantar enfeksiyon sik rastlanan durumlar öyle hemen kendinizi kaptirmayin. Daha ne zor durumlar var allah korusun. Sirkeyi filan doktorunuza sormadan yapmayin. Çok geçmis olsun rabbim sifa versin

Evli misiniz? Mantar enfeksiyon sik rastlanan durumlar öyle hemen kendinizi kaptirmayin. Daha ne zor durumlar var allah korusun. Sirkeyi filan doktorunuza sormadan yapmayin. Çok geçmis olsun rabbim sifa versin
Evet evliyim doktor söyledi sirkeli suyu

Sirkenin kizariklik yapmasi olağan birsey gibi geldi. Doktoru sormamin nedeni sanki siz kulaktan dolma bilgilerle karar verdiniz sandim. Bazen boyle uygulamalar daha cok zarar verebiliyor ya. Mantar ve enfeksiyon tekrar etme ihtimalleri yuksek seyler. Duzenli kontrollerinizi yaptirin.

Bir de bu bölgeler hassas olduğu icin enfeksiyon alma ihtimali daha yüksek. O yüzden temizligine daha cok dikkat edin. Çok gecmis olsun allah sifa versin

X