Mantar ve ketemde test veren var mı?

iremsema

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
120
29
37
Kizlar daha öncede aynı dertten konu açtım en son yaram ve mantarim vardı doktor yarayı onemsemedi artık yakıp dondurmuyoruz smear temiz çıkmış akintini kontrol edelim reglin bitsin gel dedi Perşembe gideceğim ben daha önce keteme gidip test vermedim hpv'ye falan bakılmasını istiyorum daha önce veren var mı? Smear gibi mi veriliyor acaba aklıma takıldı bu gidişimde doktora keteme de uğramak istiyorum bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Ben 2 hafta once ketemde hpv verdim hala bekliyorum sonucu. Evet vajinadan suruntu aliniyor gayet agrisi bir işlem.

Test sonuçları ne zaman çıkıyor bilginiz varmı ben bayramdan önce verdim hala sonuc çıkmamış

Ben 2 hafta once ketemde hpv verdim hala bekliyorum sonucu. Evet vajinadan suruntu aliniyor gayet agrisi bir işlem.
Ketemde ben de ye verdim ama internetten bakmam için barkod verdiler o barkodu girince sasece rakamlardan oluşmalı hatası alıyorum ki rakamlardan oluşuyor kaç haneli acaba sizin barkodunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…