mantar testi

ozturyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2007
439
3
43
kızlar aranızda amntar testi olup sonucunu ogrenen varmı...

ben bugun doktora gıttımde doktorum bana yaptı. bır anda sasırdım hıc beklemıyordum. hıc sıkayetımde yokdu. sonucu haftaya alcam. eger mantar cıkarsa antıbıyotık almak zorunda kalcakmısım yoksa dogum anında bebege bulasırmıs. ınsallah bısey yokdur.

sızden ne haber basına gelen varmı....

İlk kez duydum.İyiymiş ne güzel.Bize de yapsalar.
İnşallah temiz çıkar sizinki de.

canım ben doktora dun gıttım
32 haftadayım hepatıt testı yaptı
ıdrara gerek var mı dedım

yanma ve kasıntı sıkayetın var mı dedı hayır dedım o zaman gerek yok dedı

canım ben doktora dun gıttım
32 haftadayım hepatıt testı yaptı
ıdrara gerek var mı dedım

yanma ve kasıntı sıkayetın var mı dedı hayır dedım o zaman gerek yok dedı

güzelim hiç şikayetin olmasa bile idrar tahlili yaptırmalısın.benimde hiç şikayetim yoktu ama idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı.bu mantar testini nasıl yapıyolar smear alarak mı acaba

Bana mantar testi yapılmadı.cuma günü kontrole gidicem,o zaman doktoruma sorarım..

bende hiç mantar testini hamilelikte yapıldıgını duymamıştım tabi güzel ama yapılması en azından önlem bide kızlar hepatit testini size ilk haftalarda yapmadılarmı da şimdi 30. haftalarda yapılıyor onuda anlamadım ama neyse dr istemişse vardır bir sebebi. fisfisfis

ya bende sasirdim valla mantar hakkinda hic sikayetim yokdu ama doktor onlem olsun diye yapalim deddi. eger mantar varsa dogum sirasinda bebegin agzina bulasirmis virus oyle dedi valla. etrafima sordum bizim burda herkese yapilmis ya turkiyede yok bu uygulama yada bizim bura bayaaa onem veriyo annislere:)

güzelim hiç şikayetin olmasa bile idrar tahlili yaptırmalısın.benimde hiç şikayetim yoktu ama idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı.bu mantar testini nasıl yapıyolar smear alarak mı acaba

bu arada mantar testi sizden ornek alinarak yapildi yani tam smear degilde ama alttan iste anlayin en korktym seylerden biri :KK43:

X