Mantar bebeğe zarar verir mi

1Libby

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
387
400
30
Merhabalar.
Benim gebeliğin başından beri vajinal mantarım arttı. Fitil ve travazol krem kullandım birkaç kez yine geçmedi. Her gün iç çamaşırımı değiştiriyorum temiz tutuyorum ama bitmedi gitti. Rahatsız ediyor beni çoğu zaman.
Bu haftasonu tatile çıkacağız. Deniz mantara iyi gelir mi sizce ?

ayy 3gündür bendede başladı ilk defa yaşıyorum ne illet bişeymişşş. kaşıntıdan çıldırcam hahaha.. bence iyi gelebilir tuzlu su mikrobu vs öldürür derler emin değilim aslında doktora danıssanız daha kötü olmasın birde... dr banada fitil verdi ama krem travazol değildi değişik bi ismi vardı. sürdükten sonra pütür pütür oluyo. dün aldım sürdüm biraz rahatlattı genede tamamen kesilmedi arada bi tutuyo kaşıntı. ekstradan içinde 2tane kırmızı hap olan ilaç verdi 3günde bir iç dedi. bakalım

Anladım. Ben fitil kullanınca 2 gün üst üste iyi oluyordu. Ama her seferinde de fitil kullanmak istemiyorum. Sirkeli su ile yıka dediler onu da bi denicem

Yeme düzeni yeme düzeni tatlı mantarı artırır tatlı yeme . Ayrıca bol su içmek vücuttan atımını sağlamalı. Gilaburu tuketebilirsiniz, kegel yapmak Tatli badem yağı sürmek kaşıntı için iyi gelebilir, ayrıca çamaşırına bı kaç damla nioli yağı damlat, doğal ev sirkesini suya katıp (2 su bardagina 4 çorba kaşığı ) taharet alabilirsin, duzenli olarak 21 gün dut kürü yap 3 çorba kaşığı (senenin mahsulü) kuru dut 1.5 su bardağı suda kaynadıktan sonra tamı tamına 6 dakika kaynasın altını kapat ilisin iç sabah aksam yap (sabah aç karna iyi olur) , taze yeşil maydanoz yiyebilirsin (abartmadan), çamaşırını yıkarken deterjan vs, kullanma utule vajen ph sağla kurulumu var aşırı akıntımi (kokusu rengi önemli), akşamları tansiyon sorunun yoksa sarımsağı tırnak değmeden soy kurdanla del üstten alttan atabilirsiniz.

sirke işe yarayabilir ama hassas bölge oldugu için bu kez farklı sorun çıkabilir. suyla seyreltip belki bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…