Manisalı olanlar jinekolog tavsiyelerinizi bekliyorum.bebiş istiyorum artık!!!

yosunnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
147
6
:ecrin_bebek:SLM arkadaşlar.ben manisada yaşıyorum ve bana önerebileceğiniz bir uzman var mı.gitmemdeki amaç hamile kalmayı düşünüyor ve istiyorum.ama sanırım biraz zorlanacağız.bana 5 yıl önce pko teşhisi kondu.ama vahşi bir durumda değilmiş.kilo prob.,2-3 ay veya daha uzun süre adet görememe ,tüylenme yok.zaten öğrendiğim andan itibaren hiçbir belirtim yoktu.şu ana kadar da yok.sadece adetlerim arada bir 35 güne bir oluyor.bazen 30 bazen 28:))bi gideyimde baksın hem.ayrıca da adet bitiminden bir kaç gün sonra şeffaf yumurta akı gibi parmaklarım arasında uzayan bir akıntı geliyo.bu yumurtlama belirtisi mi??eğer öyleyse yumurtluyorum.hatta bazen bu akıntının vajinamdan dışarıya uzadığını görüyorum.(biraz açık konuştum ama) yani ne bleyim 10 aylık evliyim son birkaç aydır korunmuyorum ama olmadı hala.
lütfen ilgilenin arkadaşlar.çünkü dr önemli.bana pko teşhisini koyan dr.uğur sözen idi.ultrasonda koydu bu teşhisi.
önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…